Denis Załęcki - wiek, walki, ojciec, rekord, wzrost, waga, zdjęcia. Kim jest Bad Boy?

i

Autor: Aleksandra Sędek / High League Denis Załęcki - wiek, walki, ojciec, rekord, wzrost, waga, zdjęcia. Kim jest Bad Boy?

Denis Załęcki - wiek, walki, ojciec, rekord, wzrost, waga, zdjęcia. Kim jest Bad Boy?

2023-03-17 11:56

Kim jest Denis Załęcki? Sportowiec wzbudza duże emocje wśród kibiców, szczególnie po konferencjach High League. Momentalnie przybyło mu kilkanaście tysięcy obserwujących, tylko na Instagramie. Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o wojownika tej federacji? Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Denis Załęcki - kim jest?
  2. Denis Załęcki - wiek
  3. Denis Załęcki - walki
  4. Denis Załęcki - ojciec
  5. Denis Załęcki - wzrost
  6. Denis Załęcki - waga
  7. Denis Załęcki - zdjęcia

Denis Załęcki - wiek, walki, ojciec, rekord, wzrost, waga, zdjęcia, to najczęściej pojawiające się słowa obok nazwiska sportowca. Denis Załęcki to jeden z najbardziej charyzmatycznych wojowników federacji High League. Wszystko za sprawą konferencji prasowych, podczas których kłócił się ze swoim rywalem z drugiej edycji gali, Alanem Kwiecińskim. Kariera Bad Boy'a to wzloty, którymi może się chwalić. Prywatnie jest szefem federacji The War, ale na koncie ma również występ na gali Gromda. Denis Załęcki, jak się okazuje, to wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu. Od najmłodszych lat uwielbia sporty walki i nieustannie szkolił oraz poprawiał swoje umiejętności.

Denis Załęcki - kim jest?

Denis Załęcki jest zawodnikiem federacji High League i cenionym sportowcem. Jego konto na Instagramie momentalnie zaczęło cieszyć się dużą popularnością. Z dnia na dzień zdobył kilkanaście tysięcy obserwujących. Obecnie ma ich ponad 160 tysięcy!

Denis Załęcki - wiek

Ile lat ma Denis Załęcki? Urodził się 17 maja 1997 roku w Toruniu.

Denis Załęcki - walki

Denis Załęcki jest mistrzem Polski formuły K1. W MMA mierzył się, tylko raz przegrywając z Markiem Samociukiem w maju 2020 roku. Walczył cztery razy w boksie, z czego trzy razy wygrał i raz przegrał. Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W pierwszym pojedynku, w formule cage box, rozbił doświadczonego rywala w 45 sekund. Potężnie znokautował rywala - złamał mu oczodół! Denis Załęcki ma też na koncie wygraną z Alanem Kwiecińskim, ale porażkę z Mateuszem Kubiszynem.

Denis Załęcki - ojciec

Denis Załęcki wraz ze swoim tatą prowadzą sportowy tryb życia. Główny zainteresowany powiedział w rozmowie z serwisem internetowym mma.pl, że bez problemu wystąpiłby z tatą w duecie walcząc w rzymskiej klatce z Jackiem i Mateuszem Murańskimi.

ZOBACZ TAKŻE: High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 6 - konferencja z 13 marca

Denis Załęcki - wzrost

Ile wzrostu ma Denis Załęcki? Sportowiec mierzy 183 centymetry wzrostu.

Denis Załęcki - waga

Ile waży Denis Załęcki? Waga dokładniej będzie znana 4 lutego 2022. Sportowiec wniesie na wagę ponad 100 kilogramów.

Denis Załęcki - zdjęcia