Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WYNIK walki na High League 2021. Kto wygrał?

2021-08-28 23:00
Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WYNIK walki na High League 2021. Kto wygrał?
Autor: High League Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WYNIK walki na High League 2021. Kto wygrał?

Medusa - Rataj: wynik walki na High League 28.08.2021 interesuje wiele osób. Między nimi musiało zaiskrzyć! To trzecia główna walka pierwszej edycji gali, za którą odpowiada Malik Montana. Kto wygrał? YouTube czy telewizyjne reality show? Przekonajcie się i poznajcie wynik walki Medusa Rataj już teraz.

Spis treści

  1. Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WYNIK WALKI
  2. Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WALKA 28.08.2021

Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WYNIK walki na High League 2021. interesuje mnóstwo osób. Szczególnie się on przyda fanom, którzy z różnych powodów przegapiły to starcie. Jaki jest wynik Medusa vs Rataj 28.08.2021? Czy wynik Medusa Rataj na High League 2021 jest sprawiedliwy? Pojedynek Salamona z Ratajem zapowiadał się świetnie nie tylko pod kątem sportowym, ale też emocjonalnym. Nie jest tajemnicą, że wojownicy nie pałają do siebie sympatią. Maciej Rataj zapowiadał, że w oktagonie rozprawi się z kolejnym youtuberem. Adrian Salamon zapewniał, że mu na to nie pozwoli i rozbije go w oktagonie. To była nie tylko walka o zwycięstwo. To była przede wszystkim walka o honor rodemz XXI wieku! W czasach internetowej sławy liczy się coś więcej niż sama popularność. Liczysię to, kto naprawdę potrafi walczyć.

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty 2021

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WYNIK WALKI

Wynik walki Medusa vs Rataj 28.08.2021 to ważna, o ile nie najważniejsza dla niektórych kibiców kwestia. Pomiędzy zawodnikami mocno zaiskrzyło podczas ceremonii ważenia. Czy iskry były również w oktagonie? Wynik Medusa - Rataj 28.08.2021 poniżej:

I RUNDA: Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj

Pierwsza runda rozpoczęła się od badania ze strony obu zawodników. Obalenie ze strony Medusy, dosiad i w górze Salamon. Przeszedł do bocznej pozycji Medusa i po chwili ponownie wraca do dosiadu. Pojawiły się pierwsze ciosy ze strony zawodnika będącego na górze. Pełna kontrola parteru. Runda zdecydowanie wygrana przez Medusę, ale bez większych szaleństw.

II RUNDA: Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj

Druga runda rozpoczęła się od próby pójścia w nogi przez Medusę. Zorientował się w tym Rataj. Chwilę później jednak stracił czujność i plan Salomona się powiódł. Wróciliśmy do parteru! Adrian Salamon nie wyobrażał sobie, że tak dobrze będzie się bronić w parterze Maciej Rataj. Mało pracy ze strony Medusy w parterze, głównie szukanie opcji do efektownego poddania przeciwnika.

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

III RUNDA: Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj

40 sekund do przodu trzeciej rundy szedł Maciej Rataj. Medusa cały czas się cofał i wyczekiwał swojego rywala. W końcu Adrian Salamon ruszył na rywala i próbował sprowadzić walkę do parteru.

Medusa mocno zmęczony i dał się sprowadzić do parteru. Kontrolował jednak w parterze i założył swojemu rywalowi kimurę! Maciej Rataj przegrywa!

Adrian Medusa Salamon - Maciej Rataj: WALKA 28.08.2021

Pod względem internetowej popularności zdecydowanie przeważa Adrian Salamon. Ma on 800 tys. obserwujących w serwisie Instagram i ponad 1,2 mln subskrybentów w YouTubie. Został w sieci gwiazdą wielkiego formatu! Zasłynął dzięki vlogom i krótkim filmikom. Karierę zrobił jeszcze jako nastolatek i szybko zaczął się rozwijać w innych dziedzinach. Realizuje się jako artysta muzyczny i sportowiec. Wspiera go armia wiernych fanów, którzy z pewnością zawitają do trójmiejskiej Ergo Areny, aby zobaczyć swojego ulubieńca.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

W MMA Medusa zadebiutował w czerwcu 2019 roku. W drugiej rundzie rozprawił się w parterze z "Klaunem z Koszalina", Piotrem "Knaziem" Knasiem. Karierę utalentowanego i walecznego 24-latka zahamowały problemy zdrowotne. Salamon wraca już do pełni formy i zapowiada, że konfrontacja z Ratajem będzie dla niego bezproblemowym zwycięstwem. Do walki "Medusa" przygotowuje się pod okiem gwiazdy polskiego MMA, Grzegorza Szulakowskiego. "Szuli" już udowodnił, że potrafi wydobyć z celebrytów pełnię ich sportowego talentu. Salamon Imponuje głównie siłą i wytrzymałością, którą zdobył dzięki intensywnym sparingom, między innymi w słynnym Berserkers Team. Maciejowi Ratajowi ma pomóc doświadczenie, którym dzieli się jego trener, Antoni Chmielewski. Uczestnik programów reality show i influencer występował już w klatce. We wrześniu walczył po raz ostatni. Bardziej doświadczony Sebastian "Ztrolowany" Nowak nie miał z nim żadnych szans!

Sonda
High League: Kto wygra walkę Medusa - Rataj?
Najnowsze