Życie na Marsie istnieje? To odkrycie zmieni losy świata!

2019-10-01 17:10 MK
Mars
Autor: EAST NEWS

Życie na planecie Mars to jeden z najbardziej fascynujących tematów dla wszystkich naukowców, zajmujących się analizowaniem kosmosu. Od wielu lat, prowadzone są badania na temat tego, czy na sąsiadującym Ziemi elemencie Układu Słonecznego jest możliwe występowanie żywych istot. Jeden z naukowców NASA twierdzi, że to bardzo możliwe. Co więcej, możemy przekonać się o tym już niebawem! Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Życie na Marsie brzmi jak temat przewodni dobrego filmu science fiction. Jak wiadomo, kosmos od stuleci fascynuje ludzkość. Wielu naukowców poświęciło mu swoje badania i pomimo tego, że powstało wiele publikacji na jego temat, naukowcy wciąż próbują odkryć to, co jeszcze nieodkryte. Tak jest między innymi w przypadku występowania istot żywych na czwartej planecie Układu Słonecznego, czyli na Marsie. Główny naukowiec NASA twierdzi, że życie na Czerwonej Planecie, bo tak często określa się Marsa, może zostać odkryte w ciągu najbliższych kilku miesięcy!

Życie na Marsie - to możliwe!

Dr James L. Green zna się na kosmosie jak nikt inny. Wobec tego, dla wielu innych naukowców, uchodzi za prawdziwy autorytet. Tym bardziej zdumiewające wydają się być jego słowa. Główny naukowiec NASA uważa, że życie na Marsie może zostać odkryte już niebawem. W marcu 2021 na Czerwoną Planetę mają zostać wysłane specjalne łaziki NASA i ESA, które pobiorą odpowiednie próbki do badań. Green nie ma wątpliwości, co do tego, że odkrycie może zmienić losy całego świata, tak jak było w przypadku udowodnienia przez Kopernika, że to Ziemia krąży wokół Słońca.

Najnowsze