Dominik Dudek

i

Autor: AKPA

Zwycięzca The Voice of Poland na Eurowizji 2023? Oficjalnie zapowiedział swoje zgłoszenie!

2023-02-08 14:09

Polskie preselekcje do Eurowizji zbliżają się wielkimi krokami. Lista artystów chętnych do reprezentowania naszego kraju w konkursie stale się powiększa, a wysłanie eurowizyjnej propozycji potwierdził już m.in. zwycięzca ostatniej edycji The Voice of Poland Dominik Dudek. Znamy tytuł i datę premiery singla.

Dominik Dudek na Eurowizji 2023? To jeden z możliwych scenariuszy! Zwycięzca 13. edycji The Voice of Poland ani na moment nie zwalnia tempa, udowadniając widzom, że wsparcie go w finale głosami było dobrą decyzją. Wokalista nie tylko zaprezentował już pierwszy singiel zatytułowany Tak mi mów, ale również oficjalnie zapowiedział wysłanie zgłoszenia do krajowych eliminacji. Polskie preselekcje do Eurowizji zostały zaplanowane na 26 lutego. To właśnie wtedy dowiemy się, kto otrzyma możliwość reprezentowania naszego kraju w tej międzynarodowej imprezie i zaśpiewa na eurowizyjnej scenie w Liverpoolu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Dominik Dudek zdradził już tytuł dedykowanego wydarzeniu singla, jak również datę jego oficjalnej premiery. Utwór będzie zaśpiewany w języku angielskim. Czy czeka go podobny sukces, co Krystiana Ochmana, również zwycięzcę The Voice of Poland?

Eurowizja 2023 - PRESELEKCJE. Krajowe eliminacje zdecydują o wyborze polskiego reprezentanta!

Marcin Maciejczak o życiowej przemianie, EP hypno i Eurowizji

Dominik Dudek - piosenka na Eurowizję

Lista artystów chętnych do reprezentowania Polski na Eurowizji powiększa się. Swój utwór oficjalnie zgłosił zwycięzca The Voice of Poland Dominik Dudek. Za pośrednictwem social mediów artysta wyznał, że jego eurowizyjna propozycja nosi tytuł Be Good i ukaże się w czwartek, 16 lutego 2023 roku. 

Eurowizjo, mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce - napisał.

Chcielibyście, aby to właśnie Dominik reprezentował nasz kraj w Liverpoolu?

Sonda
Czy Dominik Dudek powinien reprezentować nasz kraj na Eurowizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE