Misheel Jargalsaikhan

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Zosia z Rodziny Zastępczej zmieniła się nie do poznania. Jej nowy look jest oszałamiający

2023-08-08 15:20

Urocza Zosia z Rodziny Zastępczej dorastała na oczach milionów Polaków. Widzowie mogli oglądać ją na szklanym ekranie ponad 8 lat! Z małej, rezolutnej dziewczynki zmieniła się w pewną siebie nastolatkę, która wiedziała czego oczekuje od życia. W pewnym momencie postanowiła odsunąć się w cień i zrezygnowała ze świata show-biznesu. Niedawno jednak wrzuciła fotografię, na której prezentuje swój nowy look. Aktorka jest wręcz nie do poznania!

Mała Zosia z Rodziny Zastępczej była ulubienicą widzów. Misheel Jargalsaikhan zrobiła prawdziwą furorę wcielając się w postać rezolutnej dziewczynki, która u boku swojej siostry często prowadziła rozważania dotyczące życia i przyszłości. Widzowie uwielbiali siostry bliźniaczki z Rodziny Zastępczej, które dorastały na ich oczach. Perypetie zwariowanej rodzinki, przez niemal 10 lat przyciągały przed telewizory miliony Polaków. Jednak od czasu zakończenia zdjęć do serialu, część aktorów usunęła się w cień. Podobnie było z odtwórczynią roli Zosi. Choć gwiazda stroni od kamer i stara się skupiać na swoim życiu prywatnym, to co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami swoimi przeżyciami. Tym razem wrzuciła fotografię, która sprawiła, że jej obserwatorzy oniemieli. Nie uwierzycie, jak wygląda serialowa Zosia!

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Misheel Jargalsaikhan - czym się zajmuje?

Zosia z Rodziny Zastępczej zamiast sławy wybrała edukację i studia medyczne. Aktorka, po 8 latach gry w serialu, zdecydowała się odejść z produkcji i poświęcić rozwojowi swojej pasji. Misheel zajęła się medycyną naturalną, która interesowała ją od małego. Jednak aktorstwo nadal pozostaje jej pasją. Dziecięca gwiazda, w 2015 roku, wzięła udział w programie rozrywkowym Celebrity Splash, w którym dotarła do finału. Rok później mogliśmy oglądać ją w Tańcu z Gwiazdami, gdzie wystąpiła w parze z Janem Klimentem. Jakiś czas temu mogliśmy oglądać ją również w BrzydUli 2. Teraz zapowiedziała tajny projekt, nad którym pracuje. Fani nie mogą się już doczekać, aż dowiedzą się o co dokładnie chodzi.

Misheel Jargalsaikhan - metamorfoza

Misheel zmieniła się nie do poznania! Aktorka dorastała na oczach milionów Polaków. Jej orientalne rysy twarzy, świetne poczucie humoru i rezolutność doceniane były zarówno przez fanów serialu jak i produkcję. Choć gwiazda nie pojawia się zbyt często na ściankach i stroni od branżowych imprez, to aktywnie udziela się w social mediach. Misheel podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem, które wprawiło ich w osłupienie. Gwiazda zdecydowała się na sporą metamorfozę!

Cały dzień, a tak naprawdę cały miesiąc czekałam na ten moment! Meet Blonde Me! W życiu nic nie dzieje się przez przypadek, energia prowadzi nas czasem drogami, na których spotykasz ludzi, których po prostu czujesz i chcesz więcej!

Gwiazda postawiła na odświeżenie swojego looku. Choć przez lata była wierna swojemu naturalnemu kolorowi włosów, to teraz zdecydowała się na sporą zmianę. Jak Wam się podoba?