Zosia i Eliza z Rodziny zastępczej znowu razem! Tak dziś wyglądają bohaterki serialu

Rodzina zastępcza
Autor: AKPA

Serial Rodzina zastępcza na stałe zapisał się na kartach historii polskiej telewizji. Choć od emisji ostatniego odcinka minęło już 13 lat, widzowie wciąż z uśmiechem wspominają losy rodziny Kwiatkowskich. Z okazji 30-lecia Polsatu odtwórczynie ról Zosi i Elizy ponownie pojawiły się razem na czerwonym dywanie. Dzisiaj to już piękne kobiety.

Serial Rodzina zastępcza cieszy się mianem jednej z najbardziej kultowych produkcji w historii polskiej telewizji. To właśnie w nim swoje pierwsze aktorskie kroki stawiała między innymi Aleksandra Szwed, którą już niebawem będziemy mogli podziwiać na srebrnym ekranie za sprawą jej roli w serialu Pierwsza miłość. W przeciwieństwie do gwiazdy ekranu, jej serialowa siostra, Misheel Jargalsaikhan, obrała inny kierunek w życiu. Odtwórczyni roli Zosi zajmuje się na co dzień medycyną naturalną. Wielka gala z okazji 30-lecia Polsatu stała się jednak idealną okazją do spotkania dorosłych już dziś bohaterek Rodziny zastępczej. Misheel Jargalsaikhan i Aleksandra Szwed nie tylko wspólnie zapowiedziały występ Maryli Rodowicz, która grała ich serialową ciocię Ulę, ale również chętnie pozowały na ściance.

"Rodzinę zastępczą" śledził cały kraj. Co dzisiaj robią dzieci z kultowego serialu?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Eliza i Zosia - Rodzina zastępcza

Ten widok na pewno wzruszył niejednego fana serialu Rodzina zastępcza. Rezolutne siostry Eliza i Zosia (w tych rolach Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan) ponownie się spotkały. Aktorki, które swoje pierwsze kroki stawiały u boku takich gwiazd jak Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek czy właśnie Maryla Rodowicz, chętnie posyłały uśmiechy w stronę obecnych na gali fotoreporterów. Chcielibyście zobaczyć je w kontynuacji serialu?

Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Sonda
Tęsknisz za serialem "Rodzina zastępcza"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE