Talentobranie 2020 - Oskar Brzostowski z The Voice Kids powalił konkurentów

2020-06-05 10:17
Oskar Brzostowski - kim jest uczestnik? Zachwyca śpiewając hity One Direction!
Autor: Jan Bogacz / TVP Oskar Brzostowski - kim jest uczestnik?

Talentobranie to muzyczny konkurs, który może być przepustką do kariery dla niejednej osoby. Jednym z uczestników jest Oskar Brzostowski, którego możecie kojarzyć z The Voice Kids. Chłopak zachwycił swoim głosem w show wszystkich jurorów. Jak się okazuje w konkursie #talentobranie powalił na kolana konkurentów. Więcej szczegółów na ten temat, przeczytacie w artykule poniżej.

Talentobranie 2020 to nie tylko furtka do kariery dla młodych osób, ale również możliwość przeżycia fantastycznej przygody, pokazanie się innym oraz poznanie nowych, wartościowych osób. To pamiątka na całe życie, która z pewnością zostanie w sercach uczestników na zawsze. Wśród osób biorących udział w konkursie, przewinęło się już kilku uczestników, których możecie kojarzyć z telewizyjnych programów, takich jak The Voice Kids czy The Voice of Poland. Wśród nich był między innymi młodziutki Stasiek Kukulski, Zosia Sydor, a także Oskar Brzostowski. Cała trójka znalazła się w drugim etapie Talentobrania, znajdując się na liście TOP 50 uczestników. Wszyscy zostali wyłonieni przez ESKA.pl, a także wytwórnię ID Records.

Oskar Brzostowski to tegoroczny uczestnik Talentobrania. Nastolatka możecie kojarzyć ze sceny w show Mali Giganci, a także z The Voice Kids 3, gdzie zachwycił wszystkich jurorów swoim występem w przesłuchaniach w ciemno. Cleo, chłopaki z grupy Afromental, a także Dawid Kwiatkowski byli pod wrażeniem głosu Oskara. Finalnie chłopak wybrał team uwielbianego przez uczestników Dawida Kwiatkowskiego i pod jego skrzydłami kształcił swoje umiejętności wokalne. Oskarowi udało się zwyciężyć program na etapie bitew, jednak niestety musiał pożegnać się z show podczas sing-off.

Wywiad z Don Diablo

Talentobranie 2020: Oskar Brzostowski

15-letni Oskar Brzostowski swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął od 7. roku życia. Talent wokalny chłopaka odkryła jego nauczyciela od muzyki. Niedawno poznaliśmy listę TOP 50 uczestników, którzy znaleźli się w drugim etapie konkursu Talentobranie 2020. Wśród nich na miejscu trzecim z liczbą 1663 głosów, znalazł się właśnie Oskar. Co ciekawe, nastolatek awansował do 3. etapu konkursu, wygrywając z Braćmi Parzychowskimi przewagą 71,55% punktów. Oskara doceniono nie tylko za umiejętności wokalne, ale dodatkowo za liczne i spontaniczne momenty, w których był nie do zatrzymania. Ponadto jego czysty śpiew a'capella sprawił, że jurorzy uznali iż prezentacja chłopaka była lepsza - od strony wokalu i ogólnej prezentacji. Bracia Parzychowscy mogą dalej starać się o dziką kartę, która umożliwia awans do kolejnego etapu decyzją organizatora.

Drugi etap Talentobrania, rozpoczął się 25 maja i potrwa do 6 lipca, czyli aż 6 tygodni. Weźmie w nim udział 60 uczestników.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze