Justyna Steczkowska - wiek, mąż, dzieci, wzrost, Wracam do domu, Instagram

2021-10-16 14:56
Justyna Steczkowska
Autor: wbf

Justyna Steczkowska to prawdziwa kobieta-orkiestra. Jest piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów, skrzypaczką, aktorką, prezenterką telewizyjna oraz projektantką mody. To wokalistka, która znana jest z niezwykle szerokiej skali głosu, dla której żaden, nawet najtrudniejszy utwór, nie jest wyzwaniem. Ma na koncie kilkanaście solowych albumów studyjnych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl, czego jeszcze nie wiecie o artystce.

Justyna Steczkowska - wiek, mąż, dzieci, wzrost, Wracam do domu, Instagram. Justyna Steczkowska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych, polskich wokalistek. Swoją karierę muzyczną rozpoczynała w zespołach jazzowych oraz rockowych. W 1994 roku wystąpiła w programie Szansa na sukces i zaśpiewała piosenkę Boskie Buenos z repertuaru Maanam. Jej wykonanie okazało się najlepsze, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce. Dzięki wygranej w show Telewizji Polskiej, Steczkowska wystąpiła w koncercie Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w którym również zwyciężyła. W 1995 roku reprezentowała Polskę w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie. Wykonała wówczas utwór Sama i zajęła 18. miejsce. Artystka była wielokrotnie nagradzana – jest laureatką Fryderyków, Wiktorów czy też Bursztynowego Słowika. W 2015 roku została uhonorowana Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Steczkowska zagrała kilka epizodycznych ról w filmach i serialach, wystąpiła również w kilku spektaklach teatralnych.

Justyna Steczkowska - wiek, wzrost

Wokalistka urodziła się 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie. Ma 47 lat oraz 164 centymetry wzrostu.

Justyna Steczkowska - mąż, dzieci

W 2000 roku Justyna Steczkowska wyszła za mąż za modela i architekta - Macieja Myszkowskiego. Owocem ich związku jest trójka dzieci - Leon, Stanisław oraz Helena.

Justyna Steczkowska - piosenki, Wracam do domu

Do najpopularniejszych utworów Justyny Steczkowskiej zdecydowanie należą piosenki: Sanktuarium, Daj mi chwilę, Tu i tu, Wracam do domu, To tylko złudzenie (To nie miłość) oraz Mów do mnie jeszcze.

Justyna Steczkowska - Instagram

Artystka ma oczywiście konto na Instagramie - @justynasteczkowska. Wrzuca tam zdjęcia związane zarówno z pracą, jak i z życiem prywatnym. 

Wywiad ze Smolastym przy okazji premiery płyty "Pełnia"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze