Zima w Polsce 2022 - będą MROZY stulecia? Amerykańska prognoza nie zostawia wątpliwości!

2022-10-21 11:47
Zima w Polsce 2022 - będą MROZY stulecia? Amerykańska prognoza nie zostawia wątpliwości!
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Zima w Polsce 2022 - będą MROZY stulecia? Amerykańska prognoza nie zostawia wątpliwości!

Amerykańska prognoza pogody zawsze cieszy się dużą popularnością. Eksperci ze Stanów Zjednoczonych dysponują najlepszym sprzętem służącym do pomiarów, które potrafią z dużym wyprzedzeniem przewidzieć, jaka będzie pogoda. Czy czeka nas zima stulecia? Jak będzie zimą według Amerykanów? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Zima 2022 - amerykańska prognoza
  2. Zima 2023 - amerykańska prognoza

Zima 2022 - amerykańska prognoza pogody może zaskoczyć wiele osób. Szczególnie tych, którzy spodziewają się siarczystych mrozów i obfitego, gęstego śniegu. Wiele osób sprawdza długoterminowe prognozy z powodu obaw o wysokie ceny prądu, gazu czy chociażby węgla. My od razu uspokajamy. Najnowsza prognoza pogody na zimę 2022 i 2023, jaką opublikowała Narodowa Służba Oceaniczna i Atmosferyczna nie zostawia wątpliwości, że ma być cieplej niż zazwyczaj. Zimy stulecia, zgodnie z najświeższymi przewidywaniami ma nie być. Wręcz przeciwnie. Temperatura w grudniu, styczniu i lutym ma być wyższa od ustalonej normy. Pokazują to mapy pogodowe. Pomimo, że mamy październik, to wiele osób już teraz zastanawia się również czy będą białe święta 2022. Dalsza część tego, jak wygląda amerykańska prognoza pogody na zimę 2022 pod wideo.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Zima 2022 - amerykańska prognoza

Amerykańska prognoza pogody cieszy się dużym uznaniem internautów ze względu na jej sprawdzalność. Amerykańscy specjaliści pogodowi rzadko kiedy się mylą nawet w przypadku długoterminowych zapowiedzi. Zima 2022 w zasadzie nie będzie istnieć. Będzie tak ciepło, że będziemy mieć do czynienia bardziej z jesienną niż zimową aurą.

Zima 2023 - amerykańska prognoza

Początek stycznia 2023, jak pokazuje amerykańska prognoza, również będzie ciepły, jak na ten miesiąc i bez opadów śniegu. Tylko w górach można się spodziewać temperatury poniżej 0 stopni Celsjusza. Tomasz Wasilewski, prezenter tvnmeteo.pl, powiedział:

W listopadzie jesteśmy już jednak solidnie powyżej średniej wieloletniej, a w grudniu to jesteśmy bardzo, bardzo powyżej tej średniej.

Oznacza to, że jeśli spadnie śnieg, to nie utrzyma on się długo na powierzchni. Pogodę na nadchodzące zimowe miesiące przeanalizował także Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Wynika z niej, że w grudniu średnia temperatura wyniesie 1 stopień Celsjusza, a w styczniu 1,5 stopni Celsjusza.

Kiedy zdalne nauczanie 2022/23? Szkoły zamknięte od 2 STYCZNIA 2023?

Sonda
Nauka zdalna zimą 2022/2023 - czy jesteś za tym, by była?

Czy Polska jest przygotowana na atak zimy? Czym ogrzejemy mieszkania?

Rząd czy samorząd powinien zadbać o bezpieczeństwo energetyczne Polaków? Posłuchaj podcastu.

Listen to "Rząd odpowiada za bezpieczeństwo energetyczne. Unia blokuje środki dla Polski - K.Lubnauer [SEDNO SPRAWY]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze