Zdalne lekcje i najlepsze memy. Kreatywność internautów nie zna granic!

2020-11-20 15:38 Ewelina Kulasza
zdalne lekcje
Autor: pixabay.com

Nauka zdalna w naszym kraju powróciła jak bumerang. Póki co, uczniowie swoje lekcje online odbywają do końca listopada 2020 roku. Oczywiście co sytuacja, to kreatywność internautów, które nie zna granic! W związku z e-lekcjami, w sieci co chwilę pojawiają się memy i mocno bawią do łez! Znajdziecie je w naszej galerii na ESKA.pl.

Zdalne lekcje - memy. Niestety pandemia koronawirusa i wzrost zakażeń przyczyniły się do tego, że uczniowie po blisko półtorej miesiąca normalnej nauki stacjonarnej, przeszli ponownie na zdalne nauczanie. Ich lekcje, ale także sprawdziany i kartkówki, odbywają się teraz przy pomocy przeróżnych platform. Część uczniów cieszy się z takiego obrotu sprawy, jednak większość młodych osób mocno tęskni za szkołą, przerwami między lekcjami i oczywiście tradycyjną nauką w klasach. Kiedy tylko pojawia się jakaś sytuacja, internauci mocno się uaktywniają. Tworzą zabawne wyzwania, wpisy, ale również memy, które potrafią rozbawić do łez. Śmieszne obrazki zazwyczaj odzwierciedlają rzeczywistość i uświadamiają, że wiele osób, czuje lub robi dokładnie tak samo.

Tym razem internauci wzięli pod lupę e-lekcje i w związku z tym, co chwilę tworzą tematyczne memy. Niektóre dotyczą porannego wstawania, jeszcze inne rodziców, którzy przeszkadzają w zdalnych lekcjach, a jeszcze inne obrazują naukę przez internet w zabawny sposób. Najśmieszniejsze memy dotyczące zdalnego nauczania, znajdziecie w naszej galerii na ESKA.pl. Dawka śmiechu i dobrego humoru gwarantowana!

ESKA XD EXTRA
Najnowsze