Zaśpiewała lepiej niż Jason Derulo? Savage Love w jej wykonaniu to dopiero coś!

2020-09-09 11:17
Zaśpiewała lepiej niż Jason Derulo? Savage Love w jej wykonaniu to dopiero coś!
Autor: Screen z YouTube/Emma Heesters Zaśpiewała lepiej niż Jason Derulo? Savage Love w jej wykonaniu to dopiero coś!

Muzyka to jej życie i pokazuje to na każdym kroku! Emma Heesters nie tylko zachwyca barwą swojego głosu, ale również subtelną urodą. Jest szczególnie znana z częstych nagrań coverów popularnych piosenek. Tym razem na jej kanale pojawił się hit Jasona Derulo, który szaleje również na TikToku. Emma zaśpiewała go lepiej, niż artysta? Będziecie zaskoczeni!

Nie od dziś wiadomo, że na platformie YouTube można odkryć ciekawą playliste, która umili nam czas. Mogą znaleźć się na niej nie tylko hity popularnych artystów, ale również covery mniej znanych osób. Niektóre są tak dobre, że internauci uwielbiają je bardziej, niż oryginały! Podobnie jest w przypadku zagranicznej gwiazdy YouTube'a - Emmy Heesters, która zamieszcza w sieci swoje interpretacje znanych utworów. 24-letnia dziewczyna to pełna pasji piosenkarka, autorka tekstów, performerka, a w dodatku najpopularniejsza muzyczna youtuberka w Holandii. Emma rozpoczęła swoją karierę, przesyłając covery piosenek na platformę YouTube. Dosyć szybko zyskała wiernych fanów dosłownie z całego świata, którzy oglądali co tydzień jej autorskie wykonania.

Emmę Heesters na YouTube subskrybuje blisko 3 mln osób! Nic dziwnego, jej covery robią po prostu dobrą robotę! Co ciekawe, dziewczyna została uznana za pierwszego holenderskiego zwycięzcę nagrody MTV Push Award w listopadzie. 2019 roku. Ponadto współpracowała z Boyce Avenue podczas ich europejskiej trasy koncertowej. Ma również za sobą występ na VidCon w USA i Wielkiej Brytanii.

Wielka TRAGEDIA! Juror "Mam talent" ZŁAMAŁ kręgosłup

Savage Love - cover Emma Heesters

YouTube to prawdziwa kopalnia talentów, które potem idą w świat i robią wielką karierę! Kolejną muzyczną perełką jest właśnie Emma Heesters, a dowodem na to jest cover piosenki Jasona Derulo - Savage Love. Emma zaśpiewała utwór lekko i z wielką pasją, co ogromnie spodobało się internautom.

- Jesteś fenomenalna, niesamowita, twój głos i sposób w jaki prezentujesz piosenki zachwyca mnie za każdym razem!

- Oszałamiająco piękna jak zawsze Emma!!!

- Twój głos jest taki piękny

- Zasługujesz na to żeby być piosenkarką

Jeśli chcecie zrelaksować się przy delikatnym brzmieniu Emmy, albo nagrać TikToka do jej kawałka, koniecznie musicie w pierwszej kolejności posłuchać tego coveru! Savage Love w jej wykonaniu to dopiero coś!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze