Nieznana piosenka z dzieciństwa MaRiny osłodzi wam dzień. Jej głos jest naprawdę uroczy!

2020-09-08 13:05
MaRina
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News MaRina

To nagranie musi zobaczyć każdy fan Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Wokalistka będąc jeszcze dzieckiem wystąpiła w muzycznym konkursie śpiewając piosenkę o mamie. To nagranie zdecydowanie osłodzi wam dzień, bo głos MaRiny jest naprawdę uroczy!

Nieznana piosenka z dzieciństwa MaRiny osłodzi wam dzień - to coś, co musi zobaczyć każdy wielbiciel twórczości wokalistki. MaRina będąc dzieckiem szlifowała swój wokal i osiągała spore sukcesy w tej dziedzinie. Muzyczny talent odkrył w niej jej ojciec, który również był muzykiem. Artystka już wtedy, zanim stała się rozpoznawalna, wzięła udział w wielu konkursach muzycznych. Ponadto zajmowała wysokie miejsca na szkolnych festiwalach, a także występowała w telewizyjnych programach muzycznych. Widzowie mogli oglądać ją również na deskach w teatrze Studio Buffo oraz w teatrze telewizji. Swoją ścieżkę do kariery oraz wszystko to co osiągnęła zawdzięcza własnemu uporowi oraz ciężkiej pracy. Poza muzyką MaRina wystąpiła w serialu 39 i pół, gdzie grała nieślubną córkę głównego bohatera Darka (Tomasza Karolaka). Wystąpiła także w serialu usta Usta, a ponadto brała udział w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami.

Będąc dzieckiem brała również udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej, a także z utworem Sen widzowie mogli oglądać jej występ w finale krajowych eliminacji do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. Co ciekawe, na platformie YouTube udostępniona jest piosenka MaRiny, którą wokalistka śpiewała będąc jeszcze dzieckiem. To nagranie jest naprawdę urocze i musi zobaczyć je każdy fan piosenkarki!

Sonda
Lubisz twórczość Mariny Łuczenko-Szczęsnej?

Marina Łuczenko-Szczęsna na nagraniu z dzieciństwa

W sieci od lat krąży nagranie MaRiny, która zaśpiewała piosenkę będąc dzieckiem. Choć nie każdy jeszcze je widział, warto naprawdę rzucić na to okiem! Nagranie nie tylko jest urocze, ale również może osłodzić wam kazdy dzień! Artystka w 2001 roku została laureatką w 5. Konkursie Piosenki Wygraj Sukces i zgarnęła drugą nagrodę. MaRina w Tarnobrzeskim Domu Kultury zaśpiewała wtedy piosenkę Mama wszystko wie, która od lat krąży w serwisie YouTube. Na nagraniu niestety nie widać małej artystki, jednak słychać jej dziecięcy głos, który jest naprawdę uroczy! 

Kawałek podoba się również internautom, którzy od czasu do czasu umieszczają komentarze pod nagraniem. Poniżej umieściliśmy wideo specjalnie dla was - musicie tego posłuchać!

Ariana Grande kiedyś i dziś
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze