Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Zarobki Roksany Węgiel powalają na kolana! Co z intercyzą po ślubie?

2023-07-18 14:15

Dla jednych lato to czas odpoczynku, chillu i słodkiego leniuchowania. Z kolei dla innych maraton pracy i podróży służbowych. Roxie Węgiel zdecydowanie zalicza się do tego drugiego grona. Jako jedna z największych gwiazd młodego pokolenia nie może narzekać na brak pracy w okresie wakacyjnym. Okazuje się, że za swoje koncerty może przytulić niezłą sumę! Kwota nie jest żadną tajemnicą.

To, ile zarabia Roksana Węgiel może wiele osób mocno zszokować. Młoda wokalistka przyznała niedawno, że bardzo szybko dorobiła się wielkich pieniędzy. Wszystko ze względu na to, że swoją karierę zaczęła jeszcze jako dziecko. Zwycięstwo w The Voice Kids, pierwsze miejsce na Eurowizji, koncerty, współprace i coraz większa rozpoznawalność pozwoliły artystce realizować swoje pasje. Pierwszy milion Roksany Węgiel wpadł na jej konto w momencie, w którym skończyła 17 lat! Z pewnością przyczyniły się do tego przede wszystkim liczne koncerty, na których młoda wokalistka robi prawdziwe show. Stawki najbardziej znanych nazwisk w branży to kwoty sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najbardziej rozchwytywani artyści, do których bez dwóch zdań należy Roxie, są w stanie przytulić nawet kilkadziesiąt złotych za 1,5h koncert.

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Roksana Węgiel - zarobki

Zarobki Roksany Węgiel z pewnością mogą wiele osób przyprawić o niezły zawrót głowy. Portal Super Express podał, że gwiazda, za jeden koncert, zgarnia od 20 do nawet 30 tys. zł. Warto jednak pamiętać, że kwota, którą organizator zobowiązany jest zapłacić zależna jest od kilku czynników. W trakcie negocjowania stawek liczy się m.in. miejsce występu, data, odległość i liczba publiki. Co więcej, na konto danego artysty nie wpływa cała suma, którą płaci organizator występu. Muzycy muszą podzielić się pieniędzmi m.in. z managerem, zespołem, kierowcą i wieloma innymi osobami.

Roksana Węgiel - intercyza

Po tym, jak gwiazda ujawniła, że od jakiegoś czasu jest już milionerką w sieci zawrzało. Fani młodej wokalistki obawiają się tego, że jej narzeczony - Kevin Mglej jest z nią tylko dla pieniędzy, a ich związek jest udawany. Nawiązywano m.in. do sporej różnicy wieku między partnerami oraz tym, że Roksana Węgiel myli zauroczenie z miłością. Gwiazda jednak szybko zaprzeczyła tym spekulacjom podkreślając, że między jej mamą, a tatą jest dokładnie taka sama różnica wieku. Pomimo tego rodzice Roksany Węgiel postawili na prawdziwe uczucie i obecnie tworzą szczęśliwą rodzinę z trójką dzieci. Gdy tylko Roksana Węgiel i Kevin Mglej ogłosili swoje zaręczyny, media niemal natychmiast zaczęły spekulować na temat podpisania intercyzy. W rozmowie ze Światem Gwiazd, Roxie przyznała, że nie jest przekonana, czy będzie ona potrzebna.

To jest taki newralgiczny temat. Uważam, że i tak jak się jest z kimś w małżeństwie to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze, więc... Ciężko się do tego odnieść.