Roxie

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Mama Roksany Węgiel oczarowała fanów. Myśleli, że to jej siostra!

2023-06-03 8:26

Rodzice młodej artystki świętowali Dzień Dziecka rodzinnymi zdjęciami, którymi podzielili się na swoich mediach społecznościowych. Roksana Węgiel jest najstarszą z trojga dzieci Edyty i Rafała Węgiel. Choć wokalistka nigdy nie ukrywała swoich bliskich i chętnie wrzucała do sieci kadry, na których widać jej szczęśliwą rodzinę, to tym razem szczególną uwagę jej fanów przykuła jej mama. Internauci byli przekonani, że Roxie zapozowała z siostrą!

Mama Roksany Węgiel zachwyciła fanów młodej wokalistki, którzy w komentarzach przyznają, że byli pewni, że na zdjęciu pozuje ze swoją siostrą. Rodzinne kadry pojawiły się na Instagramach artystki oraz jej rodziców przy okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki. Te wyjątkowe dni okazały się znakomitymi momentami, by zajrzeć do albumów, powspominać, ale także, by złożyć internetowe życenia. Na fotografiach widać nie tylko Edytę i Rafała Węgiel wraz z córką, ale także jej dwóch młodszych braci. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej ogromnym wsparciem i jest niesamowicie wdzięczna za to, że może zawsze liczyć na swoich bliskich.

Marta Linkiewicz o dzieciach i ślubie. "Ważniejsza jest dla mnie kariera"

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Roksana Węgiel - mama

Rodzice Roksany Węgiel chętnie wrzucają do sieci rodzinne fotografie, na których widać ich dzieci. Wokalistka jest najstarszą z rodzeństwa, a jej bracia - Maksymilian i Tymoteusz bardzo wspierają swoją siostrę w spełnianiu marzeń i dążeniu do realizacji swoich planów. Podobnie jak jej mama i tata, którzy są przy niej w najważniejszych momentach życia. Kilka dni temu, z okazji Dnia Matki, artystka zdjęcie, do którego zapozowała z mamą. Niedługo później tata Roxie wrzucił na Instagrama fotografię, na której widać całą ich rodzinę. Kiedy fani zobaczyli, jak wygląda mama młodej wokalistki oniemieli. Pani Edyta oczarowała ich swoim szczerym uśmiechem i urodą. Wielu obserwatorów było przekonanych, że obok Roksany siedzi jej siostra!

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Rozpoczęła współpracę z kolegą z planu

Mama wygląda jak nastolatka

Ale szczerze, to która to która?

Jak bliźniaczki

Listen on Spreaker.