Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Roksana Węgiel wybrała suknię ślubną. Gwiazda ujawniła szczegóły ceremonii

2023-06-04 13:27

Młoda wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy dtyczącego jej ślubu. Roksana Węgiel zdradziła, że ma już upatrząną suknię ślubą - a to przecież jedna z najważniejszych rzeczy dla panny młodej! Opowiedziała również o tym, czy planuje zmienić nazwisko oraz jak będzie wyglądał jej ślub. Wygląda na to, że szykuje się wydarzenie roku!

Ślub Roksany Węgiel z pewnością będzie wydarzeniem obok którego fani młodej wokalistki nie przejdą obojętnie. Artystka zdradziła niedawno, że jest zaręczona z Kevinem Mglejem, jej o osiem lat starszym chłopakiem. Wiadomość wywołała ogromną sensację, jednak pojawiły się również głosy świadczące o tym, że różnica wieku jest zbyt duża, a Roxie myli miłość z zauroczeniem. Wokalistka jednak szybko zaprzeczyła tym spekulacjom podkreślając, że między jej mamą, a tatą jest dokładnie taka sama różnica wieku. Rodzice Roksany Węgiel poznali się w bardzo młodym wieku, jednak prawdziwe uczucie wygrało i obecnie tworzą szczęśliwą rodzinę z trójką dzieci. Młoda wokalistka nie ukrywa tego, że to dla niej ogromna inspiracja, a różnica wieku nie robi na niej żadnego wrażenia. Teraz zdradziła, że tuż po zaręczynach, wraz ze swoim partnerem - Kevinem, zaczęła planować ślub.

Mama Roksany Węgiel oczarowała fanów. Myśleli, że to jej siostra!

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Rokzana Węgiel - ślub

Zaręczyny Roksany Węgiel był kameralne, w gronie najbliższych. Wokalistka nie ukrywa również tego, że w sporym stopniu była przygotowana na to, co jej partner planuje. Pomimo tego emocje i wzruszenie wzięły górę.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...

Roxie zdradziła również, że tuż po tym wyjątkowym dniu zaczęli myśleć o ślubie. Przy okazji rozmowy ze Światem Gwiazd ujawniła kilka szczegółów dotyczących ceremonii. Okazuje się, że wokalistka ma już wybraną suknię ślubną.

Roksana Węgiel zaatakowana za swoje poglądy. Poszło o aborcję!

Cudownie się czuję jako narzeczona. Mamy ślub z tyłu głowy i do tego dążymy. Mam już upatrzoną, wymarzoną suknię. Bardziej syrenka, ale nie chcę za dużo zdradzać. Na pewno będzie to ślub kościelny.

18-latka zdradziła również, czy przejmie nazwisko swojego ukochanego.

Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel. Na pewno zostanę przy swoim nazwisku, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska

Listen on Spreaker.