Zarobki na YouTube 2023. TAKA KASA ma wpadać na konta największych twórców!

i

Autor: Fame MMA / Daniel Szura / Canva Zarobki na YouTube 2023. TAKA KASA ma wpadać na konta największych twórców!

Zarobki na YouTube 2023. TAKA KASA ma wpadać na konta największych twórców!

2023-01-24 15:43

Ile zarabiają gwiazdy YouTube? Kwoty mocno poszły w górę i twórca znacznie lepiej wynagradzany jest za swoją pracę, niż było to jeszcze osiem lat temu. Obecnie liderem, jeśli chodzi o zarobki na YouTube wydaje się być Karol Friz Wiśniewski. Choć jego koledzy z branży też mogą liczyć na solidny przychód. Wzięliśmy temat pod lupę i przygotowaliśmy dla was podsumowanie zarobków youtuberów!

Zarobki Youtuberów od długiego czasu wzbudzają duże zainteresowanie polskich internautów. Można powiedzieć, że od 2018 roku ciekawość była coraz większa aż do tego momentu, bo obecnie sprawdzenie kwot jest dość proste. Powstało mnóstwo stron internetowych pozwalających na orientacyjne oszacowanie zarobków poszczególnych gwiazd YouTube'a. Tym bardziej to łatwe, bo sami zainteresowani nie chcą już tego ukrywać i chętnie dzielą się szczegółami dotyczącymi kasy wpływającej na ich konto. Temat ożył w grudniu 2022 roku, gdy Gimper w swoim wpisie internetowym przedstawił ogromny wzrost zarobków, w porównaniu do 2015 roku. On sam wówczas za 10 milionów odtworzeń zarobił na YouTube, z samego AdSense, około 8 tysięcy złotych. Stawki tak bardzo się zmieniły na korzyść twórców, że w 2022 w dobrych miesiącach za tę samą ilość wyświetleń serwis wypłaca około 90-100 tysięcy złotych.

Gimper - miesięczne ZAROBKI wywołały szok! Ile Gimper zarabia pieniędzy?

Sonda
Zarobki na YouTube - czy są za duże?

Zarobki YouTube 2023 - ile zarabiają Youtuberzy?

Jeśli chodzi o polskich twórców, to niewątpliwie królem pod tym względem wydaje się być Karol Wiśniewski. Zarobki Friza 2023 nie są jeszcze oficjalnie podane przez Ekipa Holding, ale być może będą one rekordowe, a stanie się tak w dużym stopniu za sprawą Genzie. Nowy projekt Friza zrobił furorę wśród internautów. Tylko w sierpniu 2022 jego projekt miał 57 milionów wyświetleń.

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Piotrek Bukowski z ESKI postanowił podliczyć za Was i podał orientacyjne zarobki najpopularniejszych obecnie gwiazd internetu. Obejrzyjcie koniecznie nasze wideo!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65