Gimper - miesięczne ZAROBKI wywołały szok! Ile Gimper zarabia pieniędzy?

2022-12-15 17:08
Gimper - miesięczne ZAROBKI wywołały szok! Ile Gimper zarabia pieniędzy?
Autor: screen z filmu na YouTube: YouTube USUWA KANAŁ NITRA! // https://www.youtube.com/@Gimperr Gimper - miesięczne ZAROBKI wywołały szok! Ile Gimper zarabia pieniędzy?

Zarobki Gimpera, ale również pozostałych twórców internetowych wywołały spore poruszenie. W zasadzie od dawna to temat, który u jednych wywołuje zdenerwowanie, a wśród drugich szok, że z tworzenia treści wideo można zarobić TAKIE pieniądze. Po tym, gdy internauci komentowali majątek Friza, miesięczne zarobki Wersow, teraz interesują ich pieniądze Gimpera. Nie bez powodu, o czym możecie się przekonać na naszej stronie.

Spis treści

  1. Gimper - miesięczne zarobki
  2. YouTube - zarobki 2022

Gimper - miesięczne zarobki wywołały zdumienie jego fanów i pokazały jednocześnie, jak bardzo opłaca się tworzyć internetowe treści! Ile Gimper zarabia pieniędzy? Tomasz Działowy, bo tak naprawdę nazywa się youtuber, pokazał dokładne statystyki zarobków w najpopularniejszym serwisie wideo świata. Zaznaczył jednocześnie, że kwota za miliony wyświetleń zmieniła się znacznie na przestrzeni ostatnich siedmiu lat. On sam jeszcze w 2015 roku za 10 milionów odtworzeń zarobił na YouTube, z samego AdSense, około 8 tysięcy złotych. Teraz jest to kwotka kilkukrotnie wyższa! Warto też przypomnieć, że rok temu byliśmy zaskoczeni tym, jak wyglądają miesięczne zarobki Wersow. Dokładnie o tej porze zdradziła, że po odliczeniu procenta, podatków i innych kosztów na czysto zarabia 50 tysięcy złotych miesięcznie. Na większą kwotę może liczyć jej narzeczony. 

Zarobki na YouTube 2022 - ile się zarabia? OGROMNE pieniądze za filmy na YouTube! [KWOTA]

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Gimper - miesięczne zarobki

Miesięczne zarobki Gimpera wywołały poruszenie wśród internautów. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, ilu bogatych youtuberów naprawdę myśli o swojej przyszłości, czy emeryturze. Tomasz Działowy napisał, że w 2015 roku za 10 milionów wyświetleń na YouTube zarobił około 8 tysięcy złotych. Stawki tak poszły do góry, że w 2022 w dobrych miesiącach za tę samą ilość wyświetleń YT wypłaca twórcy około 90-100 tysięcy złotych. Gimper od 15 listopada do 15 grudnia 2022 wypuścił osiem filmów. Na tę chwilę łącznie mają około 5 milionów wyświetleń. Łatwo przeliczyć, jaka kwota powinna wpłynąć na konto Youtubera.

YouTube - zarobki 2022

Revo, czyli kolejny twórca zajmujący się tematyką commentary napisał, że jak ma się "dobry AdSense", filmy po 20 minut, więcej reklam, to w listopadzie/grudniu za 10 mln viewsów można zarobić około 150 tysięcy złotych. Maciej Dąbrowski natomiast przyznał, że w 2015 roku za 7 milionów wyświetleń miał około 2000 tysiące złotych. Obecnie za 1 milion wyświetleń czasami wpadnie 25 tysięcy złotych.

Paulina WYŚMIAŁA drogie prezenty od Mini Majka. Jej reakcja mocno wkurzyła internautów!

Sonda
Zarobki na YouTube - czy są za duże?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze