Zagraniczni fani Eurowizji zachwyceni Polską. Te komentarze mówią same za siebie

Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Eurowizja Junior 2020 jeszcze długo pozostanie w naszej pamięci. Na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci pojawiło się wideo zawierające najlepsze momenty wydarzenia. W komentarzach zagraniczni fani docenili nasz kraj za przygotowanie widowiska na światowym poziomie, mimo trudności wynikających z sytuacji epidemiologicznej.

Eurowizja Junior - Polska po raz kolejny stanęła na wysokości zadania! W związku z pandemią koronawirusa organizacja wszelkich wydarzeń kulturalnych jest bardzo utrudniona. W zasadzie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci na pewno się odbędzie. Polski nadawca w postaci TVP poinformował nawet na oficjalnej stronie internetowej o tym, co stanie się w przypadku, gdy impreza zostanie odwołana. Wówczas polski reprezentant, w tym przypadku Ala Tracz, miałby zagwarantowany występ podczas festiwalu w Opolu w 2021 roku. Ku uciesze wszystkich fanów, wydarzenie udało się jednak zorganizować. Wszystko przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Występy uczestników zostały nagrane w ich krajach, a wielbiciele Eurowizji nie mieli możliwości przeżywania emocji na miejscu, a jedynie z ekranów telewizorów i komputerów. Zagraniczni internauci docenili organizację konkursu w komentarzach pod filmikiem zamieszczonym na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTubie.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Eurowizja Junior 2020 - Polska doceniona na świecie

W zeszłym roku zagraniczni goście oraz internauci byli zachwyceni organizacją Eurowizji Junior w Gliwicach. Nie inaczej jest w tym roku. Na oficjalnym kanale Eurowizji Junior pojawiło się wideo z najlepszymi momentami tegorocznej odsłony show. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele słów uznania dla organizatorów, którzy mimo licznych trudności stworzyli wydarzenie na światowym poziomie.

- Jak na Eurowizję online, wszystko było świetnie wykonane. Dziękujemy, Polsko!

- Polska dała nam kolejny świetny konkurs

- Całe show było najlepszym momentem i na wysokim poziomie

- Nie sądziłam, że to będzie tak dobre. Gratulacje, Polsko!

Na ten moment nie wiadomo, kto zorganizuje Eurowizję Junior 2021. W przypadku Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie ma zasady, że musi to być zwycięski kraj.

Najnowsze