Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski? Oni mieliby szansę!

Eurowizja Junior 2020. Występy finałowe
Autor: materiały prasowe Ala Tracz

Emocje po zakończeniu Eurowizji Junior 2020 jeszcze nie opadły, a my już zastanawiamy się, kto mógłby reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci za rok. Uczestnicy znani z telewizyjnego show The Voice Kids, młodzi wokaliści z YouTube'a, a może ponownie Ala Tracz? Sprawdźcie nasze typy już teraz.

Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski zaprezentuje się w konkursie? Tego oczywiście jeszcze nie wiadomo, ale my już mamy swoje typy. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają miliony osób. Dzięki zwycięstwu Roksany Węgiel, a następnie Viki Gabor, impreza ta zyskała na popularności także w Polsce. W tym roku nasz kraj reprezentowała finalistka trzeciej edycji The Voice Kids Ala Tracz, która swoją piosenką I'll Be Standing wywalczyła dla nas dziewiąte miejsce. Konkurs wygrała natomiast jedenastoletnia Valentina z Francji. Dziewczynka otrzymała najwyższe noty zarówno od jurorów, jak i od internautów. Czy Eurowizja Junior 2021 odbędzie się zatem we Francji? Niekoniecznie. O tym, gdzie rozegrana zostanie kolejna odsłona konkursu decyduje Europejska Unia Nadawców. I choć do 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci jeszcze bardzo dużo czasu, to my mamy już swoje propozycje reprezentantów.

Reprezentantka Francji zwyciężczynią Eurowizji Junior 2020!

Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski?

Do kolejnej Eurowizji Junior pozostał jeszcze rok. My jednak postanowiliśmy zawczasu zastanowić się, kto sprawdziłby się na eurowizyjnej scenie. Oto nasze typy:

Ala Tracz

W tym roku Eurowizja Junior znacznie różniła się od poprzednich edycji. Uczestnicy musieli nagrać swoje występy bez udziału publiczności. Mimo utrudnionych warunków Ali Tracz udało się wywalczyć 9. miejsce. Może za rok byłoby pierwsze?

Szymon Lubicki

W całej historii Eurowizji Junior nie było reprezentanta Polski, tylko reprezentantki. Może czas to zmienić? Znany z trzeciej edycji The Voice Kids Szymon Lubicki brał już udział w preselekcjach, które wygrała Ala Tracz. Dlaczego jednak nie spróbować ponownie?

Oliwier Szot

Jego wykonanie Ulepimy dziś bałwana wzruszyło internautów na całym świecie. Uczestnik drugiej edycji The Voice Kids z pewnością zaczarowałby europejską publiczność swoim głosem i uśmiechem.

Ola Gwazdacz

Mało kto jest w stanie odtworzyć głosy popularnych wokalistek równie dobrze, co ona. Finalistka trzeciej edycji The Voice Kids Ola Gwazdacz z pewnością zrobiłaby show, o którym fani Eurowizji nie mogliby długo zapomnieć.

Maja Pieczyńska

O to, by znana na YouTubie Maja Pieczyńska reprezentowała nas w konkursie jej fani zabiegali już w tym roku. Może 2021 ro to idealny czas, by jednak spróbować? Z takim głosem mogłaby zajść naprawdę daleko.

Najnowsze