Król Lew

i

Autor: YouTube/DisyenFilm

Zachwycił w The Voice Kids, teraz usłyszycie go w Królu Lwie! 12-latek podkłada głos Simby

2019-07-18 13:15

The Voice Kids to wyjątkowy program, który przyciągnął przed telewizory miliony widzów. Dzięki niemu poznaliśmy tak utalentowanych młodych ludzi jak Roxie, chłopaki z 4Dreamers czy Zuza Jabłońska. Jednego z byłych uczestników show usłyszymy również w nowej wersji Króla Lwa! 12-latek użyczył głosu młodemu Simbie!

Król Lew to kultowa animacja, którą wszyscy kochają i pamiętają z dzieciństwa. Jej najnowsza wersja pojawi się na ekranach już 19 lipca. Już teraz wiadomo, że przyciągnie do kin nie tylko dzieci. W polskiej wersji językowej usłyszymy aktorów takich jak Zosia Nowakowska, Piotr Polk czy Maciej Sthur. Powróci również Wiktor Zborowski jako Mufasa! Młodemu Simbie głosu udzielił wyjątkowy nastolatek. Dobrze znacie go z drugiej edycji The Voice Kids!

Zobacz też: The Voice Senior: JURY, ZASADY, UCZESTNICY, PREMIERA

Jak dobrze znasz filmy Disneya?

Pytanie 1 z 10
Która z tych animacji nie doczekała się jak dotąd aktorskiej wersji?

Król Lew - kto udzielił głosu młodemu Simbie? 

Paweł Szymański wziął udział w programie The Voice Kids 2 i doszedł do jego finału! Chłopiec zachwycał wszystkich przez całą edycją, a jego wykonanie piosenki Whitney Houston I Have Nothing, poruszyło jurorów do łez. Jego trenerem został Dawid Kwiatkowski. Teraz możemy usłyszeć chłopca jako małego Simbę w nowym Królu Lwie. Paweł będzie miał okazję znów udowodnić, że śpiewanie, to coś, co wychodzi mu wybitnie. Chłopaka usłyszymy w piosenkach Strasznie już być tym królem chce i Hakuna Matata.

Zobacz też: Paweł Szymański - jego występ zachwycił trenerów. Kim jest 11-latek z The Voice Kids 2?