The Voice Senior: JURY, ZASADY, UCZESTNICY, PREMIERA

2019-12-28 19:37
The Voice Senior: JURY, ZASADY, UCZESTNICY, PREMIERA
Autor: screen z wideo na YouTube Annet Hesterman – I Will Survive | The Voice Senior 2018 | The Final (YouTube.com/ The voice of Holland) The Voice Senior: JURY, ZASADY, UCZESTNICY, PREMIERA

The Voice Senior to zaskakująca nowość na polskim rynku! Telewizja Polska zakupiła prawa licencyjne do realizacji polskiej wersji tego programu mającego na celu znalezienie największego muzycznego talentu w Polsce - wśród osób starszych. Co już wiemy o pierwszej edycji The Voice Senior w Polsce? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!

The Voice Seniorjury, zasady, uczestnicy i data premiery, to cztery podstawowe informacje, o których piszemy w tym miejscu. Zacznijmy jednak od odpowiedzi na pytanie, co to jest The Voice Senior? Program cieszy się dużą popularnością w Holandii i Niemczech, a wkrótce może i w Polsce. TVP kupiła licencję na realizację tego programu. Motywacją dla stacji może się okazać to, że muzyczne show The Voice Kids oraz The Voice of Poland od kilku lat cieszy się ogromną oglądalnością.

The Voice Senior - jury

Jury The Voice Senior od początku wzbudzało duże emocje. Kto najlepiej sprawdziłby się, jako trener w pierwszej edycji programu? Zanim TVP oficjalnie potwierdziło, kogo zobaczymy w roli trenerów The Voice Senior, często mówiło się o Maryli Rodowicz, Michale Szpaku, Andrzeju Piasecznym, Marku Piekarczyku i Alicji Majewskiej. Kilka z tych typów sprawdziło się. Trenerami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

The Voice Senior: zasady

O co chodzi w The Voice Senior? W programie pojawiają się utalentowani wokalnie uczestnicy, którzy ukończyli 60. rok życia. Zasady są niemalże identyczne, jak we wszystkich odsłonach programów z serii "The Voice". Seniorzy starają się urzec jurorów w castingach, przesłuchaniach w ciemno, rywalizują w drużynie i ostatecznie walczą o udział w koncercie finałowym.

Po sukcesach The Voice of Poland i The Voice Kids, Telewizja Polska zdecydowała się postawić na seniorów. W nowym show, którego premiera 7 grudnia, zobaczymy występy ponad 20 muzykalnych osób po 60. roku życia. Uczestnicy programu będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Ich występy ocenią legendy polskiej muzyki - Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Trenerzy nowego show otwarcie przyznają, że „The Voice Senior” daje szansę nie tylko na spełnienie dawnych marzeń, ale jest też zastrzykiem energii i radości dla seniorów. 

The Voice Senior - premiera

Kiedy premiera The Voice Senior? Zdjęcia do programu ruszyły w lipcu 2019 roku. Emisja programu w TVP2 od 7 grudnia 2019. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze