Paweł Szymański - jego występ zachwycił trenerów. Kim jest 11-latek z The Voice Kids 2?

2019-02-23 21:12
Paweł Szymański
Autor: Facebook/The Voice Kids 2

O wygraną w programie The Voice Kids 2 walczy ogromna liczba młodych wokalistów. Wśród nich Paweł Szymański. Kim jest?

Paweł Szymański zachwycił jurorów w The Voice Kids 2. Kim jest 11-latek? Do muzycznego talent-show zgłosiło się wielu młodych wokalistów, którzy marzą o wielkiej, muzycznej karierze. Wygrać jednak może tylko jedna osoba. W walce o tytuł najlepszego, dziecięcego głosu w Polsce zobaczymy Pawła Szymańskiego. 

The Voice Kids 2 - uczestnicy, którzy zachwycili jurorów. Kim są młodzi wokaliści?

Paweł Szymański w The Voice Kids 2

Mieć kilkanaście lat i brawurowo śpiewać największe przeboje Whitney Houston? I do tego być chłopcem, który z wyglądu przypomina małego rapera? Dla 11-letniego Pawła Szymańskiego nie ma rzeczy niemożliwych, co udowodni w sobotnich Przesłuchaniach w Ciemno. Ten uczestnik do The Voice Kids nie przyjechał z pustymi rękami. Przywiózł ciasto bananowe, które jest jego dziełem popisowym. Jak się okazuje, Paweł oprócz talentu kulinarnego ma również muzyczny. Z powodzeniem łączy grę na perkusji ze śpiewaniem inspirując się przy tym Philem Collinsem.

Paweł Szymański 

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie – uważa, że im większa publiczność, tym lepiej, bo przecież śpiewanie do pustej sali nie ma sensu. I choć jego styl ubioru kojarzy się z rapem, to w sobotnim odcinku zamiast repertuaru Jaya-Z wybierze piosenkę Whitney Houston I Have Nothing. Tym występem rozbije bank, zgarnie owacje na stojąco i zachwyty publiczności. To właśnie do niego Tomson powie: no wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać?! Czy Paweł zdecyduje się dołączyć do ekipy chłopaków Afro? A może Cleo przekupi go propozycją zostania jej osobistym raperem?

Paweł Szymański - w czyjej jest drużynie?

Po ostatnich blindach wszystko się wyjaśniło. Dzięki świetnemu wykonaniu I Have Nothing, Paweł obrócił wszystkie fotele. Ostatecznie zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida.

Paweł świetnie śpiewał podczas bitwy. Dzięki temu przeszedł do etapu Sing Off, po którym Dawid Kwiatkowski zaprosił go do finału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze