Żabka, Lidl, Biedronka - godziny otwarcia i zamknięcia. Czy są otwarte 5.02.2023?

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Żabka, Lidl, Biedronka - godziny otwarcia i zamknięcia. Czy są otwarte 5.02.2023?

2023-02-04 0:10

Wraz z pojawieniem się zagadnienia niedziel niehandlowych, można zaobserwować generowanie pytań, które dotyczą tego tematu. Największą ciekawość wzbudzają popularne sieciówki spożywcze. Sprawdziliśmy, czy Lidl, Biedronka oraz Żabka są sklepami, w których można zrobić zakupy 5.02.2023! W jakich godzinach działają?

Żabka, Lidl, Biedronka - godziny otwarcia i zamknięcia. Czy są otwarte 5.02.2023? Wprowadzenie niedzielnego zakazu handlu sprawiło, że setki tysięcy internautów poszukują odpowiedzi na te pytania. Każdego tygodnia sprawdzają, jak wygląda sytuacja. Chociaż pojęcie niedziel niehandlowych poznaliśmy prawie pięć lat temu, do tej pory rodzą się wątpliwości. Klienci na swoje cele najczęściej obierają popularne sieciówki spożywcze. Niestety 5 lutego większość z nich jest nieczynna, wraz z centrami handlowymi. Wobec tego zakupy można zrobić jedynie w wybranych placówkach. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Żabka 5.02.2023 - godziny otwarcia

Żabka jest jednym z niewielu sklepów, w których można zrobić zakupy podczas niedzieli niehandlowej. Dzieje się tak, gdyż jest ona placówką działającą na zasadzie franczyzy, a na takie zakaz nie jest nałożony. Mimo to warto wziąć pod uwagę fakt, że godziny funkcjonowania mogą ulec zmianie. Większość jest otwarta dla klientów w godzinach 10:00 - 20:00. Nie jest to jednak wymogiem. Sytuację najlepiej śledzić na bieżąco w aplikacji lub wybranych miejscach.

Kiedy wypada Tłusty Czwartek 2023? Skąd pochodzi ta tradycja?

Lidl i Biedronka 5.02.2023 - czy są czynne?

Niestety, nie mamy dobrej wiadomości. Biedronka i Lidl są sklepami, które w niedziele niehandlowe obowiązuje zakaz. Oznacza to, że pozostają zamknięte dla potencjalnych klientów. Jeśli więc jesteś w wyjątkowo silnej potrzebie zrobienia zakupów, wybierz się do tych dostępnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE