Żabka, Lidl, Biedronka - czy są otwarte 5.03.2023 Godziny otwarcia i zamknięcia

i

Autor: canva.com Żabka, Lidl, Biedronka - czy są otwarte 5.03.2023 Godziny otwarcia i zamknięcia

Żabka, Lidl, Biedronka - czy są otwarte 5.03.2023? Godziny otwarcia i zamknięcia

2023-03-04 15:50

Zakupy w niedzielę często nie są takim łatwym zadaniem, jak wielu mogłoby się wydawać. Ograniczenia dotyczące zakazu handlu nieustannie obowiązują, przez co wiele sklepów w ostatni dzień tygodnia jest nieczynna. W 2023 roku wypada jedynie 7 niedziel handlowych. Co w takim razie z 5 marca? Czy tego dnia będą otwarte Lidle, Biedronki i Żabki? Jeśli tak, to w jakich godzinach?

Czy Lidl i Biedronka są otwarte 5 marca 2023? Od której do której godziny zrobić zakupy w Żabce 5.03.2023? Wprowadzenie niedzielnego zakazu handlu sprawiło, że setki tysięcy internautów poszukują odpowiedzi na te pytania. Zgodnie z ustawą, która weszła w życie 1 marca 2018 roku, w 2023 roku wypada jedynie siedem niedziel handlowych. Przed wybraniem się na zakupy warto sprawdzić, które sklepy prowadzą tego dnia sprzedaż i w jakich godzinach. Sklepy otwarte w niedzielę 5 marca 2023 są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie zdążyli zrobić zakupów w tygodniu. Choć według kalendarza niedziel handlowych, 5.03.2023 galerie handlowe oraz dyskonty są nieczynne, to nie oznacza to, że nie zrobimy nigdzie zakupów. Część sklepów może być w tym dniu otwarta. Warto więc sprawdzić, w jakich godzinach i gdzie zrobić zakupy 5 marca 2023.

Niedziele handlowe MARZEC 2023. Która niedziela jest handlowa? [KALENDARZ]

Na mój pogrzeb obowiązuje…? | Dokończ Piosenkę #10

Biedronka i Lidl 5.03.2023 - czy są czynne?

Zgodnie z zapisami Ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta, w tym dniu większość sklepów będzie zamknięta. Niestety, Lidl i Biedronka są sklepami, które w niehandlową niedzielę są nieczynne. Możliwość zrobienie zakupów w tych punktach będzie możliwa dopiero w poniedziałek. To jednak wcale nie oznacza, że wszystkie sklepy są nieczynne. Wyjątkiem w zakazie handlu są np. Żabka, Carrefour Express i Carrefour Market.

Żabka 5.03.2023 - godziny otwarcia

Żabka jest jednym ze sklepów, które są otwarte zarówno w dni powszednie jak i niedziele niehandlowe. Wszystko ze względu na to, że to placówka działająca na zasadzie franczyzy, a na takie zakaz nie jest nałożony. Jednak godziny funkcjonowania w niedzielę niehandlową często ulegają zmianie. Większość sklepów tej sieci będzie otwarta od 10:00 do 20:00. Najlepszym pomysłem jest sprawdzenie dokładnych informacji w aplikacji lub sklepie.

Łacina w szkole od września 2023 - kto będzie się jej uczył? Czy będzie obowiązkowa?

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE