Sklep

i

Autor: Pixabay Sklepy otwarte 1 listopada. Gdzie we Wszystkich Świętych zrobimy zakupy?

Niedziele handlowe MARZEC 2023. Która niedziela jest handlowa? [KALENDARZ]

2023-02-23 10:25

Zakaz handlu w niedziele i święta, choć wzbudza wiele kontrowersji, nadal istnieje. Zgodnie z obowiązującą ustawą zakupy w ostatnim dniu tygodnia zrobimy jeszcze zaledwie sześć razy w ciągu następnych dziesięciu miesięcy. Czy w marcu będzie niedziela handlowa? Kiedy będą otwarte sklepy w niedzielę? Sprawdziliśmy.

Kalendarz niedziel handlowych w marcu 2023 przyda się wszystkim, którzy chcieliby w wygodny sposób rozplanować sobie zakupy w tym miesiącu. Natłok codziennych obowiązków i niespodziewane zdarzenia mogą czasami kolidować z ustawą ograniczającą handel w niedziele i święta, która weszła w życie 1 marca 2018 roku. Kalendarz niedziel handlowych nie jest zbyt pokaźnych rozmiarów, przez co zrobienie zakupów w ostatni dzień tygodnia jest czasami nie lada wyzwaniem. W związku z tym, warto sprawdzić, kiedy są otwarte sklepy w marcu 2023 i w jakich godzinach zrobić w nich zakupy. Zgodnie z przepisami, w całym 2023 roku wypada jedynie 7 niedziel, podczas których otwarte są m.in. galeria handlowe, Biedronki i Lidle.

Łacina w szkole od września 2023 - kto będzie się jej uczył? Czy będzie obowiązkowa?

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Niedziela handlowa - marzec 2023

Niewielka liczba niedziel handlowych sprawia, że są one dniami bardzo wyczekiwanymi. Niestety, w marcu nie będziemy mieli okazji, aby z nich skorzystać. Najbliższa czeka nas dopiero w kwietniu. Warto zatem wybrać się na uzupełnienie zapasów spożywczych w innym dniu tygodnia.

Niedziela handlowe 2023 - kiedy wypadają?

Niedziele handlowe w 2023 roku są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w natłoku codziennych obowiązków nie zdążyli zrobić zakupów w tygodniu. Zw względu na ustawę ograniczającą zakaz handlu, w 2023 roku wypada jedynie 7 niedziel handlowych. Jedną z nich mamy już za sobą. Najbliższe czekają nas dopiero w kwietniu.

  • 2 kwietnia 2023
  • 30 kwietnia 2023
  • 25 czerwca 2023
  • 27 sierpnia 2023
  • 17 grudnia 2023
  • 24 grudnia 2023

Fala mrozu i śnieżyce w Polsce 2023. Przed nami atak mroźnej zimy

Sonda
Uważasz niedzielny zakaz handlu za słuszny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE