Za jaką influencerką nie przepada Wersow? Będziecie w szoku!

2020-09-15 15:15 Ewelina Kulasza
WERSOW
Autor: Screen z YouTube/WERSOW

Za kim nie przepada Wersow? Będziecie w szoku! Weronika zdecydowała się na szczerą odpowiedź, która padła na pytanie na jednym ze streamów na Twitchu. Zadał je Friz i choć na początku youtuberka nie chciała udzielić na nie odpowiedzi, to w końcu to z siebie wydusiła. Kto to taki? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Za jaką influencerką nie przepada Wersow? Będziecie w szoku! Weronika Sowa, w internecie jest szczególnie znana pod pseudonimem Wersow. To prawdziwa idolka wielu polskich nastolatek i nie tylko! Uwielbia ją wiele osób, nie tylko ze względu na materiały, które tworzy, ale również dlatego, że w mediach społecznościowych jest sobą i dzieli się ze swoimi fanami wieloma szczegółami. Niedawno Weronika wcieliła się po raz kolejny w rolę aktorki w najnowszym filmie Reżysera Życia, który nosi tytuł Jak nie zgubić siebie. Produkcja została niesamowicie odebrana przez internautów, a Wersow otrzymała wiele pozytywnych komentarzy na temat swojej gry aktorskiej.

Weronika Sowa nie tylko szaleje na Instagramie, ale również dosyć często zamieszcza na YouTube materiały wideo. Ogromną popularnością cieszy się jej cykl Czy to prawda, że ... w którym Wersow zadaje wiele pytań od swoich fanów, wylosowanemu przez siebie domownikowi z Ekipy Friza. Internauci mieli już okazję posłuchać o ciekawostkach z życia Mini Majka, Tromby, a także jej innych przyjaciół z paczki. Tym razem to Weronika wyjawiła tajemnice na temat tego, za którą influencerką najmniej przepada. Zrobiła to na jednym ze streamów na twitch.tv/ekipa. Kto to taki?

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Za kim nie przepada Wersow? 

Wersow razem ze swoim chłopakiem Frizem brali udział w streamie na platformie twitch.tv/ekipa. Podczas jego trwania wzajemnie zadawali sobie pytania, które zadawal im internauci. W pewnym momencie Friz wybrał jedno z nich i zadał je Wersow - której influencerki nie lubisz, za którą najmniej przepadasz? Po minie Weroniki można było zobaczyć, że czegoś takiego się nie spodziewała! Początkowo gwiazda internetu nie wiedziała, jak odpowiedzieć na to pytanie. Jednak w końcu zebrała się na odwagę.

Dobrze odpowiem. Także na ten moment nie mam osoby, której nie lubię jeżeli chodzi o świat influencerski, aczkolwiek mogę stwierdzić, że najmniej przepadam na ten moment za Monią, czyli moją byłą asystentką ze względu na to, że ona teraz weszła właśnie w taki świat no i wieloma rzeczami mi do tej pory podpadła w ostatnim czasie.

Fani na czacie mocno się zdziwili kiedy padła taka odpowiedź, jednak Wersow dodała, że w jej odpowiedzi nie ma czegoś takiego, że nie lubi Moni i pozdrowiła ją na streamie. Wypowiedź Wersow na ten temat znajdziecie w wideo poniżej od około 13 minuty.

Najnowsze