Justin Bieber zadzwonił do Seleny Gomez na planie teledysku? Parodia Ice Cream bawi do łez!

2020-09-15 13:23 MK
Selena Gomez
Autor: YouTube/Without Music

Długo wyczekiwana współpraca BLACKPINK z Seleną Gomez rozbiła bank chwilę po tym, jak się ukazała. Piosenka Ice Cream bije rekordy popularności w sieci, tak samo jak nakręcony do niej teledysk, w którym Selena wciela się w pracownicę lodziarni. Zastanawialiście się, jak ten szalony klip wyglądałby po wyciszeniu muzyki? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl.

BLACKPINK i Selena Gomez - teledysk do kawałka Ice Cream wygenerował już blisko ćwierć miliarda wyświetleń! To niesamowity wynik, biorąc po uwagę fakt, że miał on swoją premierę niespełna trzy tygodnie temu. Należy pamiętać jednak o tym, że czego nie dotkną się dziewczyny wykonujące k-pop, z miejsca staje się to hitem. Zarówno współpraca z Lady Gagą, jak i ich solowy singiel How You Like That? pobiły szereg rekordów na YouTubie i w serwisach cyfrowych. Audio Sour Candy pozostaje najchętniej słuchanym w pierwszej dobie od premiery, natomiast wideo do How You Like That? wygenerowało ponad osiemdziesiąt milionów odsłon w jeden dzień!

Niewiele mniej, bo niespełna 80 milionów wyświetleń w 24 godziny wygenerował kolorowy i pełen pozytywnej energii klip do kawałka Ice Cream z gościnnym udziałem Seleny Gomez. Teledysk był jednym z najchętniej rekomendowanych w komentarzach pod filmami zamieszczanymi na kanale Without Music. Jego autorzy w końcu wzięli go na warsztat. Efekty są zniewalające!

ESKA XD #001

BLACKPINK i Selena Gomez - teledysk bez muzyki

Ponad milion wyświetleń w zaledwie 10 dni - tyle wygenerowała parodia klipu do Ice Cream, którą na swoim kanale opublikowali autorzy Without Music. Najzabawniejszą sceną, zdaniem internautów, jest zdecydowanie ta, kiedy Selena Gomez odbiera telefon, a w słuchawce słyszy... hit Justina Biebera Yummy! Parodia zawiera jednak dużo więcej rozbrajających momentów. Przekonajcie się sami. 

Najnowsze