Sara James

i

Autor: Rex Features/East News

Z kim walczy Sara James w America's got Talent. Jej największy rywal też jest w finale!

2022-08-30 9:54

Finał America's got Talent 2022 zbliża się wielkimi krokami! Sara James będzie miała nie lada konkurentów. Na liście znaleźli się sami mocni rywale. Z kim zmierzy się polska wokalistka w ostatnim odcinku 17. edycji programu?

Kim są rywale Sary James? Kto zawalczy o główną nagrodę w America's Got Talent? Już niedługo Sara James wystąpi w finałowym odcinku America's Got Talent. Finałowe odcinki zostaną wyemitowane 13 i 14 września. W poprzednim odcinku, w którym Sara James brała udział, polska wokalistka wykonała piosenkę "Rocket Man" Eltona Johna w całkowicie nowej aranżacji. Jurorzy nie szczędzili pochwał. Byli zachwyceni 14-latką. Sara James już jest prawdziwą gwiazdą 17. edycji programu America's Got Talent. Jednak już niedługo przyjdzie jej zmierzyć się z równie utalentowanymi przeciwnikami. Jakie szanse ma polska wokalistka? Czy Sara James ma szanse na wygraną z takimi rywalami?

Sara James - 5 zaskakujących faktów. Tego mogliście o niej nie wiedzieć!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Sara James w America's got Talent - finaliści

Do tej pory poznaliśmy 6 z 10 finalistów talent show. Sara James w finale America's got Talent zmierzy się z dwoma magikami, saksofonistą, wokalistą i zespołem country. Finaliści zawalczą o ok. 4 mln 800 tys. zł. Z kim Sara James zawalczy w finale?

Drake Milligan - America's got Talent

Jednym z rywali 14-latki będzie Drake Milligan, wokalista muzyki country i aktor. W 2018 r. brał udział w programie "American Idol". Jednak postanowił zrezygnować z programu. Ameryka może go znać z serialu CMT "Sun Records", gdzie wcielił się w Elvisa Presleya.

Chapel Hart - America's got Talent

Chapel Hart, czyli amerykańska grupa grająca country. Zespół wydał siedem singli i dwa albumy studyjne. Siostry Danica Hart i Devynn Hart wraz z ich kuzynką Trea Swindle, po swoim występie dostały Złoty Przycisk.

Yu Hojin - America's got Talent

Sara James zawalczy również z Yu Hojin. Iluzjonista z Korei Południowej brał już wcześniej udział w America's got Talent w 2016 roku wraz z grupą The Illusionists. Jednak nie awansował wtedy do finału.

Sara James w finale amerykańskiego Mam Talent - kiedy i gdzie oglądać? Transmisja w Polsce

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?

Avery Dixon - America's got Talent

Avery Dixon, to 21-letni saksofonista. Muzyk, tak samo jak Sara otrzymał Złoty Przycisk. Avery opowiedział w programie swoją smutną historię o tym, jak był prześladowany w szkole. Urodził się jako wcześniak, co spowodowało, że jego wygląd i głos nie był zwyczajny.

Yu Hojin - America's got Talent

Kolejnym rywalem polskiej wokalistki będzie Yu Hojin, który co prawda na castingu dostał tylko 2 razy na tak. Simon Cowell nie do końca był zadowolony z jego występu. Jednak kolejne wyjście na scenę magika zachwyciło wszystkich. Nie bez powodu dostał owacje na stojąco. Również od Simona!

Nicolas RIBS - America's got Talent

Nicolas RIBS, to kolejny magik, z który dotarł do finału. Widownia była zachwycona jego występem. W 2019 r. dotarł do półfinału we francuskim programie "La France Incroyable Talent".