Sara James

i

Autor: AKPA

Sara James - 5 zaskakujących faktów. Tego mogliście o niej nie wiedzieć!

2022-08-27 1:43

Ostatnie miesiące zdecydowanie należą do Sary James. Po tym, jak odniosła ogromny sukces na polskiej scenie muzycznej, postanowiła spróbować swoich sił w America's Got Talent 2022. Taki krok okazał się strzałem w dziesiątkę! Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej Sarze i jej karierze. Okazało się, że jest kilka faktów, o których możecie nie wiedzieć!

W ostatnim czasie Sara James zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. Wszystko za sprawą znakomitych występów w America's Got Talent 2022. 14-letnia wokalistka zachwyciła jury i widzów do tego stopnia, że już niedługo zawalczy w wielkim finale programu! Trzeba przyznać, że Sara James nie zwalnia tempa. Młoda wokalistka chętnie dzieli się swoim szczęściem na Instagramie. Fani, z którymi ma bardzo dobry kontakt są zachwyceni jej osiągnięciami. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej młodej wokalistce i sprawdzić, czy są rzeczy, dotyczące jej kariery, które ukrywa. Znaleźliśmy kilka, bardzo interesujących faktów!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

1. Menedżer Sary James to Igor Herbut. Wszystko zaczęło się od tego, że młoda wokalistka pojawiła się na jednym z koncertów zespołu "LemON" i po prostu podeszła do Igora i zaczęła z nim rozmawiać. Przyznała, że jest zagubiona w świecie show-biznesu i nie do końca wie co robić dalej. Igor Herbut zaproponował jej, żeby wystąpiła z nim za chwilę na scenie. Jej głos i charyzma zaskoczyły lidera zespołu "LemON", który następnie zaproponował jej współpracę.

Sara James w wielkim FINALE America's Got Talent! Kiedy zawalczy o DUŻE pieniądze? [DATA]

2. Sara cierpi na kilka fobii! Wokalistka przyznała, że cierpi na hydrofobię, czyli chorobliwy strach przed wodą i zbiornikami wodnymi. Kolejnym jej lękiem jest megalofobia, która objawia się strachem przed dużymi przedmiotami. U ludzi z tym schorzeniem niepokój budzą obiekty i zwierzęta, których rozmiar jest zdecydowanie większy, niż wcześniej sobie to wyobrażały. Młoda wokalistka przyznała kiedyś, że nienawidzi dużych rzeczy. Sara James cierpi również na klaustrofobię.

3. Tata Sary James jest muzykiem, który brał udział między innymi w programach X Factor oraz Bitwa na głosy. to po nim odziedziczyła swoje muzyczne predyspozycje i talent.

4. Młoda piosenkarka jest fanką Beyoncé, Erykah Badu, Billie Eilish i Whitney Houston, do której często jest porównywana.

5. Sara James zachwycała swoim głosem od małego. W sieci można znaleźć kilka nagrań z jej udziałem, na którym miała zaledwie kilka lat! Jednym z nich jest to, na którym Sara wielki hit Małgorzaty Ostrowskiej "Meluzyna".

Simon Cowell ZACHWYCONY Sarą James. To co o niej powiedział wzrusza do łez!

Sonda
Co sądzisz o Sarze James?