YouTube Rewind 2018 - podsumowanie roku najbardziej nielubianym filmem w sieci!

2018-12-12 10:56
YouTube Rewind 2018 - podsumowanie roku najbardziej nielubianym filmem w sieci!
Autor: screen z filmu na YouTube: YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind | #YouTubeRewind (fot. YouTube.com/YouTube Spotlight)

YouTube Rewind, czyli coroczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego roku! Użytkownicy najpopularniejszego serwisu wideo świata bardzo krytycznie podeszli do materiału wspominającego 2018 rok. Przekonajcie się sami, że to najbardziej nielubiany film w sieci!

YouTube - film z Rewind umieszczany jest w serwisie od 2010. Właściciele największej i najpopularniejszej platformy video na świecie, co roku w swoim materiale przypominają najważniejsze wydarzenia kulturalne i muzyczne ostatnich dwunastu miesięcy. Stało się tak również i tym razem, ale jak się teraz okazuje YouTube Rewind 2018 nie cieszy się sympatią internautów. Posypała się fala negatywnych komentarzy i ocen!

YouTube - najbardziej nielubiany film

YouTube Rewind 2018 dokładnie sześć dni od premiery, 12 grudnia 2018, miał ponad 113 milionów wyświetleń z czego: 2,1 miliona łapek w górę i... 9 milionów łapek w dół! Oficjalnie, o godzinie 11:00 tego samego dnia, czyni go drugim najbardziej nielubianym filmem w serwisie. Pierwszym najsłabiej ocenianym materiałem jest na tę chwilę teledysk Baby. Klip Justina Biebera ma blisko 10 milionów łapek w dół, choć dużo więcej niż YouTube Rewind - łapek w górę (10 milionów).

Quebonafide, Taco Hemingway i Skytech! Wielki sukces polskich artystów za granicą!

Co prawda YouTube Rewind 2018 promuje aktor i wokalista, Will Smith, jednak w materiale zabrakło najpopularniejszych pod względem subskrypcji Youtuberów. Nie został zaproszony kontrowersyjny momentami Shane Dawson, Logan Paul czy PewDiePie, który walczy o powrót na szczyt, jeśli chodzi właśnie o liczbę subskrypcji.

Internautom nie podoba się również to, że w youtube'owym podsumowaniu roku pojawił się John Olivier czy Trevor Noah, którzy nie mają nic wspólnego z serwisem. Niektórym nie podoba się również to, że jednym z głównych motywów jest gra Fortnite. A wam podoba się YouTube Rewind 2018?

Gorąca 100 2018 - wybierz najlepsze HITY Radia ESKA!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze