YouTube 2018 Taconafide, Paweł Domagała, Cleo i C-BooL królują! Kto na szczycie

i

Autor: screeny z teledysków: YouTube.com/C-BooL; YouTube.com/Taco Hemingway; YouTube.com/Paweł Domagała

YouTube 2018: Taconafide, C-BooL, Paweł Domagała i Sławomir królują! [RANKING]

2018-12-06 12:35

Najpopularniejsze teledyski 2018 są już znane! Które klipy oglądaliście najchętniej i najczęściej w najpopularniejszym serwisie streamingowym świata? Przekonajcie się i sprawdźcie ranking na ESKA.pl!

YouTube - najpopularniejsze teledyski 2018 zostały ujawnione! O tym, kto wygrał, zadecydowała szeroko pojęta popularność. Składają się na nią takie czynniki, jak: oceny (łapki w górę, łapki w dół), komentarze, a przede wszystkim liczba wyświetleń. YouTube Rewind 2018 

YouTube - najpopularniejsze teledyski 2018

YouTube Rewind to podsumowanie najpopularniejszych filmów na YouTube i osobno najpopularniejszych teledysków. W tym roku pojawiło się mnóstwo znakomitych klipów, pod którymi podpisują się polscy artyści. Najlepszą dziesiątkę zamyka i otwiera jednoczesnie przejmujący teledysk Byle jak od Margaret. 

Wielkim sukcesem na swoim facebookowym profilu pochwalił się C-BooL! Teledysk megahitu Wonderland, znanego z anteny Radia ESKA, ma ponad 64 miliony wyświetleń. Producent uplasował się z tym muzycznym obrazkiem na 4. miejscu.

W czołowej dziesiątce znalazły się dwa teledyski od wytwórni Borixona, New Bad Label: Mademoiselle (Blacha) i UA (ReTo). Pierwszą trójkę otwierają Łowcy gwiazd! Klip do tego numeru od 7 lutego zebrał ponad 52 milionów wyświetleń. Na drugim miejscu uplasował się Sławomir z teledyskiem Ty mała znów zarosłaś (od 19 marca ponad 55 milionów wyświetleń). Szczyt dla duetu Quebonafide x Taconafide, czyli projektu Taconafide! Video do Tamagotchi, czyli drugiego singla z płyty Soma 0,5 mg w osiem miesięcy zebrał ponad 61 milionów wyświetleń. 

Najpopularniejsze teledyski 2018 - TOP 10

  • 10. Margaret - Byle Jak (Shorter Version)
  • 9. Reto - UA
  • 8. Kali - 30 KMH
  • 7. Blacha - Mademoiselle (prod. Raff J.R.)
  • 6. Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) - Początek
  • 5. Paweł Domagała - Weź nie pytaj
  • 4. C-BooL - Wonderland
  • 3. Cleo - Łowcy gwiazd
  • 2. Sławomir - Ty mała znów zarosłaś
  • 1. Taconafide - Tamagotchi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE