social media

i

Autor: canva

YouTube niczym TikTok?! Nowa funkcja nadchodzi do Polski!

2021-07-14 15:52

TikTok to jedna z popularniejszych aplikacji na rynku. Codziennie przybywa tam więcej użytkowników, a jeszcze więcej pojawia się tam treści wideo. Co więcej, TikTok wygryzł nieco YouTube, jednak platforma zdecydowała się pójść naprzód. Nowa funkcja na YouTube zbliża się do Polski! Co to będzie? Czy TikTok może czuć się zagrożony?

YouTube niczym TikTok? Czy to w ogóle możliwe? Serwisy społecznościowe rozwijają się dzisiaj w mgnieniu oka. To prawdziwy wyścig szczurów o użytkownika. Była już Fotka, Nasza-Klasa, Photoblog, aż przyszła pora na Facebooka. Po cichu wkradł się jednak Instagram, który zrobił furorę! Co chwile nowe funkcje, udogodnienia dla użytkowników, oraz miejsce gdzie można zrobić karierę i dobrze zarobić. Teraz jednak Instagram wyprzedził TikTok, czyli muzyczna apka gdzie codziennie przewija się miliony treści! To miejsce dobrej rozrywki, ciekawych brzmień oraz pole do popisu i zdobycia rozpoznawalności. Co ciekawe, obok tych wszystkich apek jest jeszcze YouTube, czyli miejsce gdzie można znaleźć dosłownie wszystko. Tutaj również internauci robią karierę, a muzycy mogą dzielić się z fanami teledyskami. Jego twórcy zdecydowali jednak, że chcą pójść do przodu i niebawem wprowadzą nową funkcję. Co to będzie?

YouTube Shorts - jak działa?

Czy TikTok może czuć się zagrożony? YouTube jest w trakcie wprowadzania nowej funkcji, która niebawem trafi do naszego kraju. O co chodzi? Co to będzie? Wygląda na to, że twórcy YouTuba pozazdrościli konkurencji i zdecydowali się na stworzenie czegoś podobnego. Chodzi o YouTube Shorts, czyli krótkie i unikatowe treści, które będą dostępne tylko tutaj, a nie na TikToku czy Instagramie. YouTube Shorts, czyli nagrywanie filmików o długości do 60 sekund w pionie, będzie dostępne w Polsce w wersji beta od środy 14 lipca.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?