facebook, messenger

i

Autor: canva

Messenger - jak odczytywać wiadomości, by druga osoba o tym nie wiedziała? Ten trik może Ci się przydać

2021-07-12 12:36

Jak odczytywać wiadomości, aby druga osoba o tym nie wiedziała? Czasem nie mamy czasu by komuś odpisać, albo po prostu musimy zastanowić się nad odpowiedzią. Jednak gdy ktoś się rozpisze, nie możemy przeczytać jego całej wiadomości. Ten trik pomoże Ci odczytywać treści z Messengera tak, by druga osoba o tym nie wiedziała!

Messenger - jak odczytywać wiadomości, by druga osoba tego nie wiedziała? Jest na to sposób, dlatego teraz stres odłożysz z pewnością na bok! Messenger to jeden z popularniejszych komunikatorów. Korzysta z niego coraz więcej osób, ze względu na to, że nie trzeba zakładać konta na Facebooku, że go mieć. To nie tylko wygoda, ale także więcej możliwości niż zwykłe SMS-y, a wystarczy mieć tylko połączenie z internetem. Messenger oferuje sporo dodatkowych funkcji, takie jak gify, udostępnianie lokalizacji i nie tylko. Niestety czasem zdarza się tak, że nie mamy ochoty od razu odpisywać drugiej osobie. Krótkie wiadomości można bez problemu przeczytać na pasku z powiadomieniami w swoim telefonie, jednak problem zaczyna się, gdy ta wiadomość jest dłuższa lub jest ich więcej. Czy da się odczytać wiadomości na Messengerze tak, aby druga osoba tego nie widziała? Teraz to żaden problem!

Messenger - odczytywanie wiadomości żeby nikt nie widział

Jak odczytać wiadomość na Messengerze, żeby druga osoba nie widziała, że to zrobiliśmy? Mamy dla Was dwa triki! Pierwszy to aplikacja Unseen, dzięki której możemy odczytać treść w tajemnicy w popularnych komunikatorach, takich jak właśnie Messenger, ale także Whatsapp, Instagram, Telegram czy też Viber. Unseen działa banalnie prosto. Przechwytuje kopię wiadomości, którą dana osoba wysłała do nas na Messengerze, a następnie przerzuca ją do własnej skrzynki odbiorczej. Następnie możemy ją odczytać właśnie w Unseen, a na Messengerze będzie nadal nieprzeczytana. Drugi sposób natomiast jest nieco prostszy, jednak może nie zadziałać na każdym urządzeniu. Zamiast kliknąć wiadomość, wystarczy przytrzymać ją dłużej. Po chwili otworzy nam się okienko z czatem, a jeśli puścimy ekran lub się cofniemy to zobaczymy, że wiadomość nadal jest nieodczytana. Instrukcję wideo odnośnie tego triku, znajdziecie pod quizem.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?