Jurorzy przerwali występ, bo myśleli, że śpiewa z playbacku. Ona udowodniła, że się mylą!

2021-07-14 14:41
x factor
Autor: screen z YouTube/VedaR

Każdy rozrywkowy program typu talent-show ma to do siebie, że pojawia się tam sporo uzdolnionych osób, które potem stają się gwiazdami. Tak było również w przypadku wielu polskich artystów, ale również zagranicznych. Co ciekawe, jeden występ wprawił wszystkich w osłupienie, ponieważ jurorzy myśleli, że dziewczyna śpiewa z playbacku! Co z tego wyszło?

Programy typu talent-show mają to do siebie, że dostarczają widzom sporej rozrywki. Wszystko przez jurorów, prowadzących, ale także barwnych uczestników i ich historie. Jedne są wzruszające, inne śmieszne, a jeszcze inne wprawiają w zachwyt. To samo tyczy się talentu. Jedni tańczą, żonglują, czarują, rysują, a jeszcze inni.. śpiewają! Najpopularniejszym programem muzycznym w Polsce tego typu jest format The Voice, Mam Talent, a kiedyś nawet był szał na X Factor, gdzie w jury zasiadali: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Maja Sablewska, a także w kolejnych Edycjach Tatiana Okupnik czy też Ewa Farna. Co ciekawe, format nie miał tylko polskiej wersji. Większość krajów emitowała swoje własne programy i w każdym narodziło się sporo talentów. Podobnie było również z ukraińskim X Factor, gdzie wydarzyło się coś niesamowitego!

Wielka TRAGEDIA! Juror "Mam talent" ZŁAMAŁ kręgosłup

X Factor - jurorzy myśleli, że śpiewa z playbacku

W ukraińskim X Factorze wydarzyło się coś, co może na początku niektórych zdenerwować! Mowa o występie 29-letniej Aidzie Nikolaychuk, która zaśpiewała Kołysankę z repertuaru Poliny Gagariny. Jurorzy jak i publiczność byli w szoku i myśleli, że kobieta oszukuje i śpiewa z playbacku lub ma nałożony jakiś specjalny efekt w mikrofonie. Jej głos tak bardzo zaskoczył jurorów, że postanowili przerwać jej występ i zażyczyli sobie, by Aida zaśpiewała inną piosenkę w wersji a capella. Dla niej był to żaden problem i od razu udowodniła, że jej głos jest po prostu nieziemski! Poniżej możecie zobaczyć występ Aidy w ukraińskim X Factorze i posłuchać jej czystego głosu. Będziecie zaskoczeni podobnie jak jurorzy show.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze