Wygrał Top Model 9, a teraz nagrał piosenkę. Szykuje się nowy rozdział w karierze modela?

2021-05-17 11:44 Ewelina Kulasza
Mikołaj Śmieszek
Autor: TRICOLORS/East News

Mikołaj Śmieszek to chłopak pełen energii. Będąc w Top Model od razu zdobył serca wielu widzów przed telewizorami. Teraz okazuje się, że powrócił do swojej miłości czyli sportu, a także nagrał piosenkę. Numer szaleje w sieci i zdobywa wiele pozytywnych opinii. Czy szykuje się nowy rozdział w karierze modela?

Mikołaj Śmieszek dał się poznać wszystkim jako jeden z uczestników Top Model. Chłopak wziął udział w 9. edycji programu i skradł serca wielu widzów i internautów. Swoją ciężką pracą i postępami na sesjach udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Doszedł do ścisłego finału razem z Weroniką Kaniewską i Patrycją Sobolewską, a następnie stał się zwycięzcą modowego show TVN-u. Od tamtej pory jego kariera rozpętała się jak burza. Regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, prężnie działa w social mediach jako influencer, a do tego powrócił do swojej pasji, jaką jest sport. Choć w młodości chciał być piłkarzem, w sobotni wieczór 15 maja, wszedł do oktagonu podczas 10. gali Fame MMA. Mikołaj zmierzył się ze swoim kolegą Michałem Gałą i niestety przegrał pojedynek.

Okazuje się, że sobota była dla Mikołaja Śmieszka bardzo stresująca nie tylko ze względu na Fame MMA, ale także nowy rozdział w jego życiu. Mowa o piosence, która zadebiutowała w sieci, a jego fani nazwali go od razu człowiekiem wielu talentów.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Mikołaj Śmieszek - nowa piosenka

Mikołaj Śmieszek to nie tylko model i sportowiec, ale także raper. 15 maja 2021 roku miała miejsce premiera jego debiutanckiego singla, który nosi tytuł Trapmodel. Co ciekawe, Mikołaj wychodził właśnie przy tej piosence do oktagonu Fame MMA. Za produkcję numeru odpowiada Jonatan Chmielewski, lecz model brał czynny udział w tworzeniu słów i muzyki. W sieci od razu wylało się wiele pozytywnych komentarzy, a wiele osób jest pod wrażeniem nowego talentu Mikołaja.

- Naprawdę nie spodziewałam się takiej super nuty po Mikołajku - jestem pod wrażeniem

- Aż chce się posłuchać jeszcze raz!

- Wciąga. Brawo do Ciebie, trzymam kciuki rób to co kochasz

- W życiu trzeba próbować wszystkiego. Bardzo dobrze, że tak działasz! Jak na pierwszy kawałek wyszło kozacko!!🥰

Poniżej możecie usłyszeć najnowszy kawałek Mikołaja Śmieszka - Trapmodel, a w dodatku zobaczyć oficjalny teledysk.

Najnowsze