Wywołał zamieszanie w Top Model, a teraz nagrał piosenkę. Internauci są w szoku!

2020-08-12 11:17 Ewelina Kulasza
Denis Chmielewski
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News Denis Chmielewski

Kiedy tylko wszedł na castingowy wybieg Joanna Krupa stwierdziła, że się chyba zakochała! Oczywiście chłopak przeszedł dalej i z odcinka na odcinek szokował, a nawet lekko namieszał. Teraz nagrał piosenkę, która już krąży w sieci, a internauci są zachwyceni. Czy Denis Chmielewski zostanie piosenkarzem z prawdziwego zdarzenia?

Pamiętacie Denisa Chmielewskiego Top Model? Chłopak szokuje po raz kolejny, jednak tym razem nie w modelingu, a w branży muzycznej! Kiedy Denis pojawił się na castingu od razu wpadł w oko Joannie Krupie. Modelka i prowadząca telewizyjne show, od razu mocno zachwyciła się urodą chłopaka, który stał się jej ulubieńcem. Joasia wróżyła mu finał, a także wielką karierę w modelingu, jednak Denis bardzo szybko, bo w piątym odcinku ósmego sezonu Top Model pożegnał się z programem. Mimo iż, jego przygoda w show TVN-u nie trwała zbyt długo, to chłopak zdobył cenne doświadczenie, poznał wspaniałych ludzi i stał się osobą popularną oraz bardzo rozpoznawalną.

Denis do Top Model zgłosił się, bo chciał przeżyć przygodę, a także doświadczyć czegoś całkiem nowego. Jednak największym marzeniem chłopaka jest to, aby osiągnąć sukces w muzyce, a w dodatku zostawić po sobie dobrą sztukę. Ponadto chłopak wolny czas lubi spędzać w swoim domowym mini studio, gdzie tworzy muzykę i komponuje podkłady. Czy najnowsza piosenka okaże się jego furtką do kariery w branży muzycznej, a dodatkowo spełnią się skryte marzenia Denisa? Będziecie w szoku!

Denis z Top Model nagrał piosenkę

Marzenie 26-letniego Denisa Chmielewskiego o wkroczeniu do branży muzycznej zaczęło się spełniać! Chłopak znany z Top Model wypuścił niedawno swój najnowszy, popowy singiel zatytułowany Blind. Numer pojawił się na platformach streamingowych i co ciekawe, cieszy się sporym zainteresowaniem. Denis poinformował o nowości na swoim oficjalnym Instagramie @spiritabsolut, który liczy ponad 137 tys. obserwujących. Warto również wspomnieć, że ulubieniec Joanny Krupy ma na swoim koncie jeszcze inne piosenki, takie jak: Angelina, This Is It, Pressure czy Keep on Walking. Kibicujecie Denisowi na nowej drodze?

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze