Wyciekły NIEPUBLIKOWANE hity polskich gwiazd! Największe gwiazdy poszkodowane [LISTA]

2022-01-26 11:28
Wyciekły NIEPUBLIKOWANE hity polskich gwiazd! Największe gwiazdy poszkodowane [LISTA]
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Wyciekły NIEPUBLIKOWANE hity polskich gwiazd! Największe gwiazdy poszkodowane [LISTA]

Ciężki wieczór dla wszystkich dystrybutorów utworów najbardziej znanych artystów w Polsce! Wieczorem 25 stycznia miał miejsce niespodziewany wyciek nieznanych do tej pory utworów. Pojawiły się niepublikowane kawałki takich osobistości, jak Quebonafide, Taco Hemingway, Malik Montana czy Bedoes! Poznajcie więcej szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Wyciek piosenek 2022 - co się stało?
  2. Wyciek piosenek 2022 - jakie utwory wyciekły? [LISTA]

Wyciekły niepublikowane hity polskich gwiazd i zdecydowanie to temat, który rozgrzał internautów. Wszyscy zgodnie zastanawiają się, jak do tego doszło, że kilkadziesiąt nieznanych utworów najpopularniejszych artystów pojawiło się w sieci. Prawdopodobnie ma to związek z atakiem hakerskim, jaki ma miejsce w ostatnim czasie. Wystarczy przypomnieć, że konto Gromeego zostało zhakowane, ale to samo tyczyło się Zakopower, Kayah, czy Ani Wyszkoni. Piosenki wyciekły wieczorem, 25 stycznia 2022. W tajemniczym folderu znalazły się głównie demówki numerów raperów takich jak Quebonafide, Taco Hemingway, Szpak, Kuban, Zeamsone, Tymek czy Malik Montana. Autor wycieku zapowiedział dwie partie wycieku piosenek. Druga miała miejsce w nocy z 25 na 26 stycznia.

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Krystian Ochman i Taco Hemingway w jednej piosence? O tym duecie marzą internauci!

Wyciek piosenek 2022 - co się stało?

Wyciek piosenek 2022 zszokował fanów najpopularniejszych raperów. Taco Hemingway, Quebonafide, Szpaku, White 2115, Bedoes, Kuban, Hodak, Trill Pem, Żabson, Malik Montana, Diho, Avi, Chivas, Sentino, Beteo, Deys, Tymek, Paluch, Sobel, ReTo, Vkie, Zeamsone, to raperzy, których nieopublikowane utwory lub ich pierwotne wersje pojawiły się w internecie. Wydaje się jednak, że komentujący najbardziej emocjonowali się zupełnie inaczej brzmiącymi wersjami kawałków projektu Taconafide. 

Wycieki piosenek to nic nowego. Zdarza się, że wycieka jeden utwór. Jednak nigdy kawałki nie wyciekły na tak dużą skalę. Jak twierdzi strona Hype na Facebooku, możliwe, że: -  numery zostały najprawdopodobniej wykradzione dużo, dużo wcześniej - czekały po prostu na odpowiedni moment by zostać wrzucone jednocześnie do sieci.

Wyciek piosenek 2022 - jakie utwory wyciekły? [LISTA]

Jakie piosenki wyciekły 2022? W sieci pojawiło się kilka numerów z płyty Soma 0,5, projektu Taconafide. Mają one zupełnie inne zwrotki, a nawet brzmienie. Wyciekł także hitowy utwór Bigos, Taco Hemingway'a & Schaftera, utwór Malika Montany z Lanberry, a także nieznane kawałki Tymka. 

Wyciekły NIEPUBLIKOWANE hity polskich gwiazd! Największe gwiazdy poszkodowane [LISTA]
Autor: screen z kanału na YouTube / YouTube.com/ Rowerek V2 Wyciekły NIEPUBLIKOWANE hity polskich gwiazd! Największe gwiazdy poszkodowane [LISTA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze