GROMEE ofiarą poważnego przestępstwa. Co się stało?

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy GROMEE ofiarą poważnego przestępstwa. Co się stało?

GROMEE padł ofiarą hakerów. Jego konto zniknęło!

2021-12-25 21:52

Święta Bożego Narodzenia trwają w najlepsze. Czas miłości, czas pokoju, czas uśmiechu i radości. Niektórzy nie potrafią uszanować tego wyjątkowego i szczególnego momentu w roku. Najpopularniejszy polski DJ i producent, zgodnie z wyszukiwaniami internautów w Google, jest ofiarą poważnego przestępstwa. Co się stało? Wyjaśniamy w jednym miejscu.

Gromee zniknął z Facebooka, ale nie jest to zapowiedź nadchodzącej płyty, muzycznej premiery czy innej akcji promocyjnej, jaką największe gwiazdy często mają w zwyczaju. Najpopularniejszy polski DJ i producent padł ofiarą hakerów i stracił dostęp do swojego oficjalnego konta artysty. Poważne przestępstwo, jakiego dopuścili się niezidentyfikowani hakerzy miało miejsce 25 grudnia, po godzinie 8 rano. Co więcej, ktoś próbował całkowicie przejąć prywatne konto Andrzeja Gromali, wrzucając treści związane z działalnością prowadzoną przez państwo islamskie. Prywatne konto na szczęście udało się zachować. Dokładnie taki sam atak miał miejsce w październiku 2021 na konto Ani Wyszkoni. Wówczas, konto wokalistki było aktywne i codziennie pojawiały się na nim kontrowersyjne treści. Tym bardziej jest to dziwne, że Gromee nigdy nie publikował treści związanych z polityką. Była tam wyłącznie muzyka, rodzina i koncerty. W ostatnim czasie świętował swoje urodziny, cieszył się organizując trzecią edycję Orchestonu, ale również pokazywał, jak spędza świąteczny czas w gronie rodziny.  

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Gromee - zhakowane konto

Gromee na Facebooku zgromadził kilkadziesiąt tysięcy fanów, którzy bacznie obserwowali i chętnie dowiadywali się, co słychać u producenta. Dowiedzieliśmy się, że Gromee i wspomniana wcześniej Ania Wyszkoni to niejedyni polscy artyści, którzy mieli problemy ze swoim kontem. W ostatnim czasie przejęcia kont w serwisie Marka Zuckerberga, to coraz częstsza sprawa.

Gromee odniósł się do sprawy, pisząc: - Kochani, bardzo mało jestem tutaj na fejsie, a dziś rano ruch był jak na mnie spory, więc chcę Was poinformować, że dzisiejsze poranne działania na tym profilu (moim prywatnym) to hakerskie działania. Próbowali przejąć mój prywatny profil, ale to na szczęcie im się nie udało, jednak profil GROMEE na ten moment nie istnieje. Więc zapraszam na moje inne profile - Instagram, YouTube, TikTok itd. Nic nam nie zakłóci magii tych świąt! WESOŁYCH ŚWIĄT! 

Ania Wyszkoni ofiarą poważnego przestępstwa. Piosenkarka została okradziona!

Artysta już skontaktował się w administracją najpopularniejszego serwisu społecznościowego w Polsce. Udało się uzyskać kontakt. Będziemy informować Was na bieżąco.

[NEWS AKTUALIZOWANY, 13:50]

GROMEE ofiarą poważnego przestępstwa. Co się stało?

i

Autor: Gromee / Facebook GROMEE ofiarą poważnego przestępstwa. Co się stało?