Mrożąca krew w żyłach odpowiedź kilkulatka w Dzień dobry TVN! 'Chcesz zostać lekarzem'?

2019-02-08 10:49
Dzień dobry TVN - mrożąca krew w żyłach odpowiedź dziecka! Marcin Prokop zszokowany
Autor: Bartosz KRUPA/East News Dzień dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman to dziennikarze, których cechuje wielki profesjonalizm. Naprawdę trudno jest ich czymś zaskoczyć i wybić z rytmu. Właśnie dlatego wspólnie prowadzą w telewizji Dzień dobry TVN. Ciekawe, czy spodziewali się, że to właśnie w tym popularnym programie śniadaniowym usłyszą szokujące słowa z ust kilkuletniego chłopca? Jak to wyglądało? O całej sytuacji przeczytacie na ESKA.pl.

Dzień dobry TVN to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów śniadaniowych. Jest nadawany codziennie, od godziny 8:00 do 11:00 i cieszy się ogromną popularnością. Miliony widzów w naszym kraju oglądają Dzień dobry TVN, by posłuchać rozmów z gwiazdami, poznać przepisy na różne potrawy czy dowiedzieć się, jaka będzie pogoda. Jednymi z głównych prowadzących są Marcin Prokop i Dorota Wellman. Razem tworzą zgrany duet i zawsze są przygotowani do prowadzenia rozmów z gośćmi. W jednym z ostatnich odcinków dali się jednak zaskoczyć kilkuletniemu Olafowi, który był gościem programu.

Zobacz też: Agent Gwiazdy 4 - kiedy w TVN i player.pl? Dzień emisji i godzina

Dzień dobry TVN - szokująca wypowiedź kilkulatka

Tematem jednego z ostatnich odcinków Dzień dobry TVN były nebulizatory i inhalatory. Jednym z punktów programu była rozmowa z małym Olafem, który ze względu na swoją chorobę, musi używać takich urządzeń. Chłopiec pojawił się w studio wraz z mamą. Po kilku pytaniach na temat specjalistycznego sprzętu do inhalowania, Marcin Prokop postanowił zadać chłopcu pytanie dotyczące przyszłości.

Dowiedz się więcej!
Wojciech Mann

Autor: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Szansa na sukces powraca! Czy Wojciech Mann poprowadzi nowe odcinki talent-show? Sprawdź już teraz na ESKA.pl

Dziennikarz TVN chciał zapytać chłopca, czy w przyszłości planuje zostać lekarzem.

Olafku, chcesz zostać lekarzem jak dorośniesz?

Co odpowiedział na to zaproszony do Dzień dobry TVN kilkulatek?

Nie. Mordercą.

Ta wypowiedź wyraźnie zszokowała Marcina Prokopa. Dziennikarz próbował jakoś złagodzić przerażającą odpowiedź Olafa:

Mordercą zarazków oczywiście? Czyli lekarzem, który będzie mordował wirusy i bakterie? Tak?... Czy nie?

Olaf nie zmienił zdania i powiedział po prostu "Nie".

Dzień dobry TVN - skąd taka wypowiedź chłopca?

Wypowiedź Olafa mogła szokować. Należy jednak wiedzieć, że dzieci mają różne pomysły, które dorosłym mogą się wydawać kontrowersyjne. Olaf to bez wątpienia przemiły chłopiec, a sytuację z Dzień dobry TVN będzie kiedyś opowiadał jako świetną anegdotę. Marcin Prokop i Dorota Wellman również będą o niej pamiętać :) Nagranie całej rozmowy znajdziecie na YouTube.

Więcej informacji na temat Dzień Dobry TVN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze