WPADKA w Kole Fortuny. Prowadzący płakali ze śmiechu!

2019-01-28 12:11
WPADKA w Kole Fortuny. Prowadzący płakali ze śmiechu!
Autor: fot./screen/youtube.com/TeleFamily Koło Fortuny

Co zrobić, by Rafał Brzozowski i Izabella Krzan popłakali się ze śmiechu? Ten uczestnik znał na to sposób! Zobaczcie wielką wpadkę w Kole Fortuny.

Wpadka w Kole Fortuny to coś, czego wolałby uniknąć każdy uczestnik tego teleturnieju. Wystarczy pomylić kilka liter w haśle, by wszyscy widzowie taczali się ze śmiechu! Tym razem do łez uśmiali się też Rafał Brzozowski i Izabella Krzan, którzy prowadzą Koło Fortuny. Trzeba przyznać, że odpowiedź, która tak ich rozśmieszyła, to prawdziwe mistrzostwo świata wpadek! :D

Koło Fortuny - wpadka za 25 tysięcy złotych!

Wpadkę w jednym z odcinków Koła Fortuny zaliczył Michał. Ten uczestnik świetnie zgadywał przez cały program. Dzięki temu udało mu się dojść do finału. Poległ dopiero w ostatnim pytaniu... w bardzo zabawny sposób.

Największe wpadki gwiazd ostatnich lat. Z tego śmiał się cały świat!

Ostatnie hasło było z kategorii "seriale". Po odsłonięciu kilku liter większość widzów zorientowała się, że chodzi o serial Klinika samotnych serc. Co zaś odpowiedział Michał? Cóż... chyba musiał wtedy myśleć o jedzeniu. W kopercie, o którą grał, było 25 tys. zł. Przez pomyłkę spowodowaną stresującym występem przed kamerami, te pieniądze nie trafiły do jego portfela. Ale i tak może być z siebie dumny. W końcu udało mu się rozbawić do łez prowadzących! Zobaczcie wpadkę w Kole Fortuny na poniższym wideo!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze