Czekam w TVN - co to za piosenka, którą śpiewają gwiazdy?

2019-01-24 15:54
Czekam w TVN - co to za piosenka, którą śpiewają gwiazdy
Autor: Czekam w TVN - spot wizerunkowy TVN Wiosna 2019! (fot. YouTube.com/tvnpl)

Co to za piosenka Czekam w TVN? Kto ją śpiewa i kto za nią odpowiada produkcyjnie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Czekam w TVN - piosenka wzbudza zainteresowanie wśród widzów i internautów. Powodzeniem cieszy się utwór, ale również teledysk, w którym wystąpiły gwiazdy wiosennej ramówki stacji. Pojawia się m.in. Magda Gessler, Hubert Urbański, Kuba Wojewódzki, Ania Starmach i Kamil Bosak. Stacja oprócz muzyczną propozycją, zaskoczyła również nowymi produkcjami, które będzie można oglądać od marca.

Czekam w TVN - piosenka i teledysk

Czekam w TVN to tytuł piosenki i wiosennego spotu stacji. Całość zaprezentowano podczas specjalnej konferencji prasowej. Na początku jednak pokazano ramówki takich stacji, jak TTV, TVN 7 i HGTV. Nie powinno być zdziwienia, że największą uwagę skupił wspomniany spot TVN. Piosenka Czekam w TVN utrzymana jest w dyskotekowym klimacie, za który to odpowiadają takie gwiazdy, jak: Hubert Urbański, Mateusz Gessler i Magda Gessler. Kuba Wojewódzki, Michel Moran, Anna Starmach, Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Kinga Rusin, Magdalena Cielecka tańczą i szaleją na parkiecie. 

Za piosenkę Czekam w TVN odpowiada: Czarny HIFI, słowa Łukasz Grzegorzek. Wideo stworzyli: Łukasz Grzegorzek, Robert Przyszlak, Weronika Bilska, Jakub Radej, Natalia Giza, Zofia Urszula Komasa, Ewa Pszczołowska, Monika Kozioł, Maria Zuba, Łukasz Zyskowski, Mateusz Załuski, DI Factory, Magdalena Pazio. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze