Dorota Wellman - mąż. Kim jest, jak się dogadują?

2017-09-24 14:22

Dorota Wellman przyjaźni się z Krzysztofem Ibiszem od ponad 26 lat. Dlatego ich rozmowa w programie Demakijaż będzie wyjątkowa. Odcinek z jej udziałem zobaczymy w niedzielę, 24 września g. 15:00 w Polsat Cafe.

Dorota Wellman to pełna ciepła i energii dziennikarka i prezenterka. Kocha ludzi i uwielbia z nimi rozmawiać. Bacznie obserwuje świat i ma odwagę mówić to, co myśli. Ma wielu przyjaciół, ale jej najwierniejszym powiernikiem od wielu lat jest jej mąż, Krzysztof.

Krzysztof Ibisz: Czy to prawda, że rozmawiacie o 4 rano? Dlaczego nie możecie porozmawiać np. o 19:00?

Dorota Wellman: O 19:00 zazwyczaj mnie nie ma, a o 4 rano jestem ;) Wstaję o tej porze i mój mąż razem ze mną bo uważa, że powinien mi wtedy pomóc. Zrobi mi kawę czy spakuje ubrania, które muszę ze sobą zabrać. Ja przed 6 rano muszę być już w studiu telewizyjnym. Towarzyszymy sobie w takich momentach. Po to jesteśmy razem, żeby dbać o siebie wzajemnie.

Jak się poznali? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jaką ma receptę na udany związek? Czy poświęciłaby przyjaźń dla miłości? O tym Dorota opowie w programie. W jej życiu jest jeszcze jeden ważny mężczyzna – syn Kuba.

Dorota Wellman: Uważam, że wszystko co robię jest ulotne, niespecjalnie ma znaczenie, nie zbawiam świata. Żadne dzieło jakie kiedykolwiek zrobiłam nie jest ważne wobec tego, że mam syna i żałuję że mam tylko jedno dziecko.

Usłyszymy również piękną opowieść o jej mamie. Dorota mocno przeżyła jej odejście. Właściwie do dziś się nie może z tym pogodzić.

Dorota Wellman: Wszystko co mam w sobie dobrego to mam od mojej mamy.

Jaką mądrość życiową przekazała jej mama? Dowiemy się w Demakijażu w niedzielę o 15:00 na antenie Polsat Cafe

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze