WOŚP 2022 - światełko do nieba. Będą fajerwerki czy lasery?

2022-01-30 16:28
WOŚP
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze jest wydarzeniem na ogólnopolską skalę. Podczas uroczystego finału zbieramy pieniądze dla osób potrzebujących. Kluczowym momentem wielkiego finału jest tak zwane światełko do nieba. Postanowiliśmy sprawdzić, czy w tym roku organizatorzy przewidują pokaz laserów, czy jednak tradycyjny pokaz fajerwerków.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nadchodzi. Po raz kolejny Polacy będą tłumnie zbierali pieniądze na pomoc dla potrzebujących. Rok temu organizacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Łącznie udało się zgromadzić ponad 210 813 830 złotych. Był to najlepszy wynik w historii. W tym roku finał odbędzie się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. Już 30 stycznia 2022 odbędą się licytacje i zbiórki, a wszystko uświetnią artyści, którzy zagrają koncerty w wielu polskich miastach. Kluczowym momentem będzie słynne światełko do nieba. Jak będzie wyglądać?

WOŚP 2022 - skarbonki. Jak i gdzie można wrzucić pieniądze?

Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani

WOŚP 2022 - światełko do nieba

Światełko do nieba to atrakcja, na którą zawsze czeka wiele osób. Jest to zwieńczenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie jest to spektakularny pokaz fajerwerków. W 2019 roku zrezygnowano z niego i zaprezentowano pokaz laserów. Jak będzie tym razem? Organizatorzy przewidują pokaz fajerwerków. Warto zaznaczyć, że wiele osób już się temu sprzeciwia i staje po stronie ochrony środowiska oraz zwierząt. 

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?

WOŚP 2022 - jak zostać wolontariuszem?

Wiele osób chciałoby się zaangażować w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2022 i zostać wolontariuszem. Jak to zrobić? Cały proces zapisów na WOŚP wyjaśniamy TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze