WOŚP 2022 - skarbonki. Jak i gdzie można wrzucić pieniądze?

i

Autor: Piotr Molecki/East News WOŚP 2022 - skarbonki. Jak i gdzie można wrzucić pieniądze?

WOŚP 2022 - skarbonki. Jak i gdzie można wrzucić pieniądze?

2021-12-21 15:07

Skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 30. raz zapełnią się w słusznym celu. Zbieranie do puszki to jedno, ale pomóc można również zakupując gadżety. Poznajcie szczegóły już teraz.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022 - skarbonki ponownie wypełnią się pieniędzmi, które fundacja Jurka Owsiaka przekaże na charytatywne cele. Lidl Polska już po raz 13. gra wspólnie z WOŚP. W tym roku sieć zaangażowała się w działania, które odbywają się pod hasłem Przejrzyj na Oczy i mają na celu wsparcie okulistyki dziecięcej. Blisko 25 tysięcy pracowników wraz z klientami łączą siły w słusznej sprawie. Zbiórka rozpoczyna się 20 grudnia i potrwa aż do 30 stycznia. Tradycyjnie na koniec, w trakcie Finału, poznamy sumę zebranych środków. Dotychczas, dzięki zbiórkom prowadzonym w sklepach, sztab Lidl Polska przekazał WOŚP na wsparcie polskiej medycyny ponad 33 mln zł.

Wirtualny bieg WOŚP 2022 - na czym polega? Jak wziąć udział? Ile wynosi datek?

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek

WOŚP 2022 - skarbonki w sklepie

Już po raz trzynasty Lidl dołącza do załogi WOŚP, by wspólnie zbierać środki na rzecz okulistyki dziecięcej. Doceniamy wielkie serca wszystkich pracowników i klientów Lidl Polska, którzy dokładają swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu zbiórek - mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Oprócz zbiórki, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy możemy wspomóc m.in. poprzez zakup gadżetów oznaczonych charakterystycznym serduszkiem, które są dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach Lidl Polska od 29 listopada. W ofercie wszystkich sklepów dostępne są kubki, smycze, magnesy, skarpetki, kalendarze, torby płócienne oraz zegar ścienny. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na cel 30. Finału WOŚP.

Sonda
Czy wesprzesz WOŚP w 2022 roku?