WOŚP 2022 - numer i treść SMS. Jak pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

2022-01-30 16:54
WOŚP
Autor: Mateusz Grochocki/East News

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 30 stycznia. Jeśli nie macie jak wrzucić do puszki darowiznę, możecie bez problemu wesprzeć szczytny cel Orkiestry z domu. Wystarczy wylicytować dany przedmiot w sieci lub wysyłać specjalnego SMS-a. Co napisać i pod jaki numer wysłać wiadomość, by dołożyć swoją cegiełkę dla WOŚP 2022? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w niedzielę 30 stycznia będzie się działo! Specjalne koncerty, licytacje, światełko do nieba i oczywiście relacje na żywo prosto ze specjalnego studia WOŚP. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zorganizowała zbiórkę pod hasłem Przejrzyj na oczy. Orkiestra gra tym razem dla okulistyki dziecięcej, by zapewnić najwyższe standardy jeśli chodzi o diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci w Polsce. Za zebraną darowiznę zakupione zostaną między innymi: oftalmoskopy do badania dna oka, synoptofory do pomiaru kąta zeza, lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka, czy też angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka, czyli najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci. Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jeśli nie mamy możliwości wrzucić darowizny osobiście do puszki? W grę wchodzą przeróżne licytacje lub wysłanie wiadomości SMS.

WOŚP - ESKA licytacja G20

WOŚP 2022 - numer SMS i TREŚĆ

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2022 można wspierać wrzucając symboliczną złotówkę do puszki, zrobić przelew bankowy, wylicytować daną rzecz lub spotkanie na specjalnych akcjach lub po prostu wysyłając specjalnego SMS-a. Aby wesprzeć tegoroczną zbiórkę, wystarczy wysłać SMS o treści SERCE pod numer 75 565. Koszt wysłania takiej wiadomości wynosi 5 PLN NETTO (6,15 PLN z VAT). Warto również wiedzieć, że numer ten będzie aktywny tylko do 14 lutego 2022 roku.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze