Licytacje WOŚP 2022 - najciekawsze aukcje. Co można wylicytować?

2022-01-30 19:54
WOŚP 2022
Autor: krzysztof szymczak/Polska Press/East News

Już od wielu lat odbywa się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To ogromna akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy poprzez licytacje i uliczne kwesty. W 2022 roku Orkiestra na czele z Jurkiem Owsiakiem zagra po raz 30. Co możemy wylicytować na aukcjach? Najciekawsze z nich znajdziecie w naszym artykule. Niektóre mogą Was zaskoczyć!

WOŚP 2022 - co można wylicytować na aukcjach w tym roku? To zastanawia w ostatnim czasie wiele osób. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz trzydziesty. Wielki finał zaplanowany został na niedzielę 30 stycznia i jak już wiadomo, WOŚP zagra tym razem dla okulistyki dziecięcej. Tegoroczne hasło brzmi Przejrzyj na Oczy, a głównym celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce, w tym oczywiście zakup najpotrzebniejszych sprzętów specjalistycznych. Jak wiadomo poza uliczną kwestą, czerwonymi naklejkami w kształcie serc, przeprowadzane są również internetowe aukcje, w których może wziąć udział każdy! Co ciekawe, z edycji na edycję przybywa nie tylko więcej rzeczy materialnych, spotkań z gwiazdami, ale także liczba osób, które bardzo chętnie niosą pomoc innym. Bowiem w ubiegłym roku padł rekord zbiórki w wysokości ponad 210 813 830 złotych! Czy podczas 30. Finału WOŚP ta kwota zostanie przebita? To okaże się niebawem, jednak teraz przedstawiamy Wam najciekawsze aukcje, które cały czas można licytować.

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek

WOŚP 2022 - aukcje. Co można wylicytować?

W licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, może wziąć udział każdy. Mimo iż do 30 stycznia jest jeszcze trochę czasu, to niektóre aukcje osiągają już zawrotne sumy. Wśród zamieszczonych ofert znaleźć można też coś od gwiazd. Dla przykładu zgrany duet jurorów z Mam Talent - Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska oferują lalki ze swoimi podobiznami + autografy, tenisista Hubert Hurkacz rakietę tenisową, a skoczek Piotr Żyła oryginalną maskotkę Mistrzostw Świata 2021. Co jeszcze można wylicytować? Sprawdźcie poniżej.

  • Złote serduszko
  • Wycieczka po prawdziwym studio filmowym
  • Bluza Dawida Kubackiego z autografem
  • Bojka Ratunkowa od Davida Hasselhoff
  • Kreacja na miarę, sesja zdjęciowa z Martą Banaszek
  • Motocykl HARLEY DAVIDSON Electra Glide
  • Miś TVN 2021 „Podaruj misia” - Dorotka
  • Kask mistrza świata Kamila Stocha z autografem

Aukcje dostępne są na stronie aukcje.wosp.pl. Należy pamiętać, że co jakiś czas, pojawiają się nowe rzeczy, a także spotkania ze znanymi osobami.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze