WOŚP 2022 - koncerty, data, aukcje, kiedy, zapisy, sklep, cel, bieg, wynik

2022-01-30 17:34
WOŚP 2022
Autor: materiały prasowe WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku jest ważnym wydarzeniem. Podczas uroczystego finału zbieramy pieniądze dla osób potrzebujących, ale nie tylko. Odbywają się także koncerty czy maratony. Niektórzy chcą też dowiedzieć się szczegółów organizacyjnych. Najważniejsze informacje o tegorocznym WOŚP przedstawiamy niżej.

Jak będzie wyglądała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022? Po raz kolejny Polacy będą tłumnie zbierali pieniądze na pomoc dla potrzebujących. Rok temu organizacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Łącznie udało się zgromadzić ponad 210 813 830 złotych. Był to najlepszy wynik w historii. W tym roku finał odbędzie się pod hasłem Przejrzyj na oczy. Sprawdź najważniejsze informacje na temat imprezy.

WOŚP 2022 - Mitch ze Słonecznego Patrolu przekazał upominek na licytacje. Kwota aukcji robi wrażenie!

WOŚP 2022 - koncerty

Z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wielu polskich miastach odbędą się koncerty, na których pojawią się gwiazdy. O największym z nich, czyli tym, który odbędzie się w Warszawie, pisaliśmy TUTAJ

WOŚP 2022 - data, kiedy

Data wielkiego finału tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest znana już od dawna. WOŚP zagra już w niedzielę 30 stycznia.

WOŚP - ESKA licytacja G20

WOŚP 2022 - aukcje

Aukcje, w których można licytować podarunki na WOŚP, odbywają się w kilku miejscach. Można je znaleźć między innymi na stronie licytacja.wosp.org.pl lub na Allegro.

WOŚP 2022 - zapisy

Wiele osób chce wesprzeć WOŚP i planuje zapisanie się do grupy wolontariuszy. O tym, jak to zrobić, pisaliśmy TUTAJ.

WOŚP 2022 - sklep

Otwarty jest także sklep internetowy, z którego dochód przekazywany jest na cel fundacji. Mowa o siemashop.pl.

WOŚP 2022 - cel

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów wesprze chore dzieci. Zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?

WOŚP 2022 - bieg

Biegacze co roku organizują specjalny maraton na cele WOŚP-u. W tym roku bieg odbędzie się pod nazwą Policz się z cukrzycą. Duży maraton odbędzie się w Warszawie, ale można zapisać się też na wirtualny bieg i pobiec w dowolnym miejscu

WOŚP 2022 - wynik

Wynik WOŚP-u to bardzo istotna kwestia. Liczba zebranych pieniędzy będzie aktualizowana na bieżąco, a na szczegółowe wyniki trzeba będzie poczekać kilka dni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze