WOŚP 2022 - Mitch ze Słonecznego Patrolu przekazał upominek na licytacje. Kwota aukcji robi wrażenie!

2022-01-30 11:23
David Hasselhoff
Autor: Defrance / SplashNews.com/East News

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze jest wydarzeniem na ogólnopolską skalę. Podczas uroczystego finału zbieramy pieniądze dla osób potrzebujących. Tym razem akcję wspiera także zagraniczna gwiazda. David Hasselhoff, czyli słynny Mitch ze Słonecznego Patrolu, wystawił upominek na licytację. Akcja może zakończyć się dużym sukcesem!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce Polacy będą tłumnie zbierali pieniądze na pomoc dla potrzebujących. Rok temu organizacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Łącznie udało się zgromadzić ponad 210 813 830 złotych. Był to najlepszy wynik w historii. W tym roku finał odbędzie się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. Już 30 stycznia 2022 odbędą się licytacje i zbiórki. Niektóre akcje już się zaczęły. W tym roku upominek postanowił wystawić aktor David Hasselhoff, którego Polacy mogą znać z popularnego serialu Słoneczny patrol. Jego aukcja cieszy się dużą popularnością!

Licytacje WOŚP 2022 - najciekawsze aukcje. Co można wylicytować?

WOŚP Olsztyn 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie

WOŚP 2022 - licytacja Davida Hasselhoffa

Jednym z przedmiotów licytacji podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest prezent od aktora Davida Hasselhoffa. Słynny Mitch z serialu Słoneczny patrol postanowił podarować bojkę, którą własnoręcznie podpisał. Przedmiot cieszy się dużą popularnością. Aukcja już wystartowała i można ją znaleźć na Allegro. Aktualna kwota to 6600 złotych, jednak licytacja jest dynamiczna. Można ją znaleźć TUTAJ.

David Hasselhoff - kim jest?

David Hasselhoff to amerykański aktor i piosenkarz. Urodził się 17 lipca 1952 roku. Występował w wielu serialach, a niektóre z nich osiągnęły sukces w Polsce. Oprócz Słonecznego patrolu widzowie mogli widzieć go w takich produkcjach jak Żar młodości, Statek miłości, Nieustraszony czy Trzecia planeta od słońca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze