WOŚP 2021 - numer konta. Gdzie i jaki tytuł przelewu bankowego?

2021-01-30 12:29
wośp
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EastNews

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 31 stycznia. Tradycyjnie Orkiestrę można wspomóc na kilka różnych sposobów. Oprócz charytatywnych akcji, wrzucania monet do puszek, możemy również wykonać tradycyjny przelew. Jaki jest numer konta na zbiórkę WOŚP 2021? Najważniejsze szczegóły na ten temat, znajdziecie poniżej.

WOŚP 2021 - numer konta. Gdzie i jaki tytuł przelewu bankowego? 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku odbędzie się pod koniec stycznia. Ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia, niestety wydarzenie będzie wyglądać nieco inaczej, ale spokojnie - i tak będzie się działo! Przewidziane są nie tylko koncerty online, ale także będziemy mogli oglądać emisję wydarzenia w telewizji TVN i TTV. Wolontariusze w niedzielny poranek wyruszą na ulice wielu miast. Odbędzie się kwesta, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomoc dla Orkiestry, można nieść na różne sposoby. Oprócz wrzucania darowizny do puszki, możemy również wylicytować dany przedmiot lub spotkanie na Allegro lub zrobić tradycyjny przelew dla Fundacji.

WOŚP w 2021 roku gra dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak wpłacić darowiznę online? Na jaki numer wykonać przelew i co wpisać w tytule? Zerknijcie poniżej.

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd

WOŚP 2021 - numer konta i tytuł przelewu

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wesprzeć również internetowym przelewem. Darowiznę można wpłacić na konto o numerze: 18 1140 1010 0000 5244 4400 1129. W tytule przelewu należy napisać: Darowizna - 29. Finał WOŚP, natomiast w polu odbiorca: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze