WOŚP 2020 - KWOTA. Ile zebrano?

2021-01-30 17:21
WOŚP
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29. To wszystko dzięki organizatorom, wolontariuszom i oczywiście darczyńcom. Bez nich nie byłoby tego klimatu i oczywiście rekordu w zbiórkach pieniędzy. Jaką kwotę udało się zebrać rok temu? Czy w 2021 roku uda się zdobyć więcej? Te liczby robią wrażenie! Sprawdź, ile zabrano na WOŚP 2020.

WOŚP 2020 - KWOTA, jaką udało się zebrać rok temu robi wrażenie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29. W 2021 roku ze względu na pandemię koronawirusa, finał będzie wyglądać całkiem inaczej. Ponadto została przesunięta oficjalna data i kwesta odbędzie się w ostatnią niedzielę pierwszego miesiąca nowego roku, czyli 31 stycznia. Cały sztab WOŚP gra tym razem dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy, a hasło tegorocznego wydarzenia charytatywnego brzmi Finał z głową. Z roku na rok przybywa nie tylko darczyńców, ale także wolontariuszy. Ponadto coraz chętniej wiele osób bierze udział w internetowych aukcjach gwiazd, a kwoty które się pojawiają są niesamowite!

Czy w 2021 roku padnie kolejny rekord? Na ogłoszenie tych wyników musimy jeszcze trochę zaczekać, jednak wiele osób jest dobrej myśli. Przypomnijmy, że rok temu, podczas 28. finału WOŚP padł absolutny rekord. Orkiestra zbierała wtedy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują różnego rodzaju operacji. Fundacja skupiła się przede wszystkim na dziedzinach medyny dziecięcej takich jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd

WOŚP 2020 - KWOTA

Jaką kwotę udało się zebrać w 2020 roku? Jak się okazuje, rok temu padł absolutny rekord! Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak ogłosił, że udało się zebrać łącznie 186 133 610,66 PLN. Czy podczas 29. finału padnie kolejny rekord? Trzymamy kciuki!

Sonda
Czy wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze